Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Nowe finanse.wp.pl

Wirtualna Polska przebudowała gruntowanie swoje serwisy o tematyce ekonomicznej. Efektem tych działań jest nowa witryna finanse.wp.pl, na której użytkownicy znajdą kompleksowe informacje dotyczące finansów osobistych i gospodarki. Promocję Finansów wspiera kampania reklamowa w gazetach branżowych i w internecie.

Wirtualna Polska połączyła witryny o tematyce ekonomicznej – finanse, giełda, waluty, emerytury, banki, podatki, giełda, ubezpieczenia – w jeden nowoczesny i bogaty w treści serwis finanse.wp.pl.

– Zakończyliśmy ogromne przedsięwzięcie. Finanse.wp.pl nie są po prostu odświeżoną wersją starego serwisu. Na samym początku prac ustaliliśmy, że zapominamy o tym, jak witryna wyglądała dotychczas i robimy ją zupełnie od podstaw – mówi Adam Kubiak, Kierownik Działu Serwisów Ekonomicznych w Wirtualnej Polsce. – W niewiele ponad rok udało nam się zbudować nowy, kompleksowy serwis ekonomiczny – dodaje.

Finanse.wp.pl zyskały nową architekturę, panel administracyjny, system wyszukiwania oraz profesjonalny i przejrzysty layout.

Dzięki podziałowi kontentu na jasne kategorie, użytkownik może teraz w prosty i szybki sposób dotrzeć do interesujących go informacji czy danych. Zakładki zawierają: wiadomości, notowania, treści i narzędzia tematyczne oraz elementy sprzedażowe.

– Nie osiadamy na laurach i dalej rozwijamy serwis. W ostatnich dniach uruchomiliśmy notowania surowców i mamy już kolejne pomysły – uzupełnia Kubiak. – Słuchamy głosów użytkowników i planujemy nadal rozwijać naszą witrynę.

Nowe finanse.wp.pl

Pojawienie się nowego serwisu finanse.wp.pl wspiera akcja reklamowa w gazetach branżowych (Parkiet, Rzeczpospolita, Bloomberg Businessweek Polska) oraz na stronach WP.PL, która została przygotowana przez Dział Marketingu oraz Zespół Planowania Mediów Wirtualnej Polski.

Nowy i kompleksowy serwis ekonomiczny wp.pl

źródło: mat. pras.