w

Serwis internetowy Ministerstwa Spraw Zagranicznych z szatą graficzną Digital Wonderland

Ministerstwo Spraw Zagranicznych dysponuje nowym, przejrzystym serwisem internetowym. Szatę graficzną oraz układ funkcjonalny zaprojektowała agencja Digital Wonderland. Wdrożenie serwisu powierzono firmie COMARCH S.A.

Serwis internetowy ministerstwa spraw zagranicznych z szatą graficzną digital wonderland

 

„W stosunku do poprzedniej wersji, nowy serwis ma nową, przejrzystą architekturę, która pozwoli łatwo nawigować i znajdować informacje niezależnie od tego, czy jesteś zagranicznym dyplomatą, czy Polakiem jadącym za granicę. Design został odchudzony i jest teraz ascetyczny, dzięki czemu w estetyczny i czytelny sposób przedstawia ogrom informacji zgromadzonych w serwisie.” – powiedział Michał Kisielewski, Creative Director w Digital Wonderland.

Nowy serwis zawiera m.in. informacje użyteczne dla obywateli Polski podróżujących lub wybierających się za granicę, w tym bazę polskich placówek dyplomatycznych i ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa w poszczególnych krajach. Internauci znajdą tu także bazę traktatów i archiwum umów międzynarodowych. Serwis na bieżąco publikuje również informacje o najważniejszych wydarzeniach organizowanych przez MSZ lub dotyczących polskiej polityki zagranicznej. W przypadku wersji anglojęzycznej użytkownikom serwisu udostępniane są m.in. informacje użyteczne dla obcokrajowców wybierających się w podróż do naszego kraju.

Autorami szaty graficznej są: Kamil Wroniewicz i Michał Oleksów, za projekt układu funkcjonalnego odpowiada Damian Hejduk. Po stronie MSZ projekt prowadzony był przez Wydział Portali Interntowych Biura Rzecznika Prasowego MSZ kierowany przez Agnieszkę Skieterską.

Źródło: Publicis.pl

Gemius

Gemius we współpracy z Quartic wprowadza gemiusRecommend – nowy produkt dla duńskiego e-commerce

Marki odzieżowe na facebooku. Co jest najważniejsze?

Marki odzieżowe na Facebooku. Co jest najważniejsze?