Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

O kurczak!

W pięciu smakach, grillowany, w panierce albo w galarecie? Nie tym razem. Mimo, że mamy Świętai wszyscy objedli się karpiem, nam nadal bliżej do częstowania Was reklamowymi smaczkami niż przepisami na udane mięso. Na przekór bożonarodzeniowym zwyczajom, dziś o kurczakowych kąskach w reklamie. Czy smacznych – oceńcie sami.

Na początek – co było pierwsze, jajo, czy kura? Filozofowie głowią się od wieków, a DHL od dawna zna odpowiedź. Kto się nie zgadza, ten nadal może wstąpić do fanklubu starożytnych filozofów.
DHL_Huhn_594x420_18_1.indd

Rewolucja wśród filmowców, kurczak stabilizatorem kamery. Profesjonalny stabilizator kosztuje nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, LG przedstawia sposób za 100 zł. Co z milionami wydanymi na badania stabilizatorów? Nie lepiej było zainwestować w paszę?

Tę samą zaletę kurczaków wykorzystał Mercedes Benz. Bezustanna stabilność, no i oczywiście kurze niewzruszenie – oto jak buduje się prestiż. Dodatkowo niepozorne Magic Body Control, kto tego nie łyknie?

Odpowiadamy – Jaguar. Reklamowe kąski kurczaka plus walka brandów w jednym. Odpowiedź na reklamę Mercedesa w wykonaniu Jaguara jest równie smaczna co oryginał, zobaczcie sami jak jaguar poluje na kurczaka marki Mercedes. Smacznego!

Czas na deser i wspomnienie z dzieciństwa – jajko z niespodzianką. Kurze niespodzianka chyba nie do końca odpowiada…

kinder-chicken-small-21124

A po jedzeniu myjemy zęby – za kurczakami przepada także Oral B. Nici dentystyczne to z pozoru najmniej odpowiedni produkt, który można zareklamować za pośrednictwem kurczaków, cóż za wyzwanie dla zespołu kreatywnego.

oralB chicken

oral-b-dental-floss-chicken-600-52007

Swoje zaszczytne miejsce w reklamowych bojach ma również kogut – kogut marki PZU. “Nawet najlepsi zrobią wszystko, żeby pracować w PZU” – głosi reklamowa mantra. Pięknie, tylko kogut nadal wydaje się być nie do końca zrozumiany.