w ,

Odtwarzacz Sony z Google TV

Na stronie Sony Europe została dzisiaj ogłoszona informacja o dostępności i cenie oczekiwanego od stycznia innowacyjnego gadżetu.
Mowa o odtwarzaczu multimediów kompatybilnym z  Google TV, czyli o Sony NSZ-GS7.

A czym jest google.tv? Zobaczcie

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zAcN2LAaGmA[/youtube]

 

odtwarzacz sony z google tv 1
źródło: presscentre.sony.eu

Nowy produkt trafi do sklepów już w lipcu,  jego cena będzie wynosić ok. 200 euro. Zamówienia przedsprzedażowe, również na początku lipca będzie można składać na stronie www.sony-europe.com.

Od 2010 roku firma Sony jest pionierem w łączeniu użytkowania internetu i telewizji jako całości. Co więcej, jako pierwsza została producentem produktów bazujących na Google TV. Sony jest również  oficjalnym dystrybutorem odtwarzacza multimedialnego z Google TV poza granicami Stanów Zjednoczonych. NSZ-GS7 ma trafić kolejno do Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii, Francji, Niemiec, Holandii, Brazylii i Meksyku.

odtwarzacz sony z google tv 2
źródło: presscentre.sony.eu

Producent ogłosił, że do większości z wymienionych krajów już w październiku trafi NSZ-GP9 – odtwarzacz Blu-ray z Google TV. Cena zapowiadanego gadżetu będzie oscylować wokół kwoty 300 euro.

„Jesteśmy dumni z rozszerzania zasięgu i kompatybilności potężnej platformy Android dzięki smartfonom, tabletom i innym urządzeniom marki Sony. Cieszymy się, że wprowadzamy na rynek tak innowacyjne urządzenia jak odtwarzacze multimediów współpracujące z Google TV. Multimedia rozrywkowe są obecnie dostępne poprzez wiele kanałów i stron – Google TV pomaga konsumentom w łatwy i przejrzysty sposób znaleźć treści, których chcą posłuchać, obejrzeć lub zagrać.” – mówi Gildas Pelliet, dyrektor ds. marketingu w Sony Europe.

Telewizja i internet jako całość

Sony i Google oferują wolność korzystania z sieci na ekranie telewizora. Dzięki NSZ-GS7 możesz wyszukiwać czego tylko chcesz, używając ulubionego Google Chrome. Ciesz się dostępem do ulubionych witryn takich jak YouTube czy Facebook po naciśnięciu jednego przycisku. Domowa rozrywka już nigdy nie będzie taka sama.

odtwarzacz sony z google tv 3
źrodło: google.com/tv

Totalna kontrola

Dwustronny pilot odtwarzacza NSZ-GS7 z jednej strony zosatał wyposażony w touch pad umożliwiający sterowanie kursorem, natomiast z drugiej strony posiada kompletną klawiaturę komputerową. Do odtwarzacza Blue-ray została dodana funkcja wydawania komend głosowych. Po pobraniu specjalnej aplikacji jako pilota do NSZ-GS7 można wykorzystywać własnego smartfona lub tablet.

odtwarzacz sony z google tv 4
źródło: presscentre.sony.eu


Źródło: presscentre.sony.eu

okulary z instagramem 7

Okulary z Instagramem

kobiety nie ufają e-sklepom 8

Kobiety nie ufają e-sklepom