Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Onet niezmiennie największym medium internetowym w Polsce

Grupa Onet po raz kolejny okazała się największym medium internetowym w Polsce. W lipcu nasze strony odwiedziło ponad 13 mln użytkowników – to aż o 8% więcej niż w przypadku Grupy Wirtualna Polska – Orange i o 18% więcej od Grupy Interia.

Wyprzedzamy konkurencję również w najpopularniejszych obszarach tematycznych. Jesteśmy pierwsi w kategoriach Informacje i publicystyka, Sport, Biznes, a także Styl Życia. Deklasujemy takich konkurentów jak Wirtualna Polska, Gazeta.pl czy Interia.
Onet jest numerem 1 już od wielu lat. W Polsce oglądalność stron internetowych jest mierzona od października 2004, i to właśnie od tego momentu w każdym miesiącu cieszymy się pozycją lidera.

– Zaufanie, którym obdarza nas kilkanaście milionów użytkowników, jest dla nas powodem do dumy. Dziękujemy i obiecujemy, że będziemy dalej ciężko pracować, aby zwiększać zadowolenie wszystkich osób odwiedzających serwisy Grupy Onet – mówi Marcin Skowroński, Dyrektor Marketingu.

Onet cały czas się rozwija aby sprostać oczekiwaniom swoich użytkowników.
W ostatnim czasie został uruchomiony nowy serwis VOD z najlepszą na rynku ofertą filmów. Wiosną tego roku powstał unikalny na rynku serwis biznes.pl, przeznaczony dla osób zainteresowanych informacją biznesową, z szeroką ofertą narzędzi oraz treści biznesowych. A od czerwca nasi użytkownicy mogą korzystać z nowej mobilnej , przystosowanej do wszystkich urządzeń mobilnych.
Kolejne nowe serwisy i usługi będą uruchomione jeszcze w tym roku.


źródło: onet.pl