w

Paczki dla pracowników – inwestycja w kadrę i świetna reklama

Paczki dla pracowników

W święta wręczając upominki, warto pamiętać, nie tylko o najbliższych, ale także i o pracownikach Twojej firmy. To doskonały moment, na to, aby podziękować i docenić podwładnych za całoroczną pracę. Świąteczne upominki firmowe nie tylko sprawią radość Twojemu zespołowi, ale także mogą przynieść wiele korzyści wpływających na sukces Twojej firmy.

Paczki dla pracowników

Jaka forma gratyfikacji pracowników jest najlepsza?

Nie od dziś wiadomo, że zaangażowani i docenieni pracownicy wykonują swoje obowiązki dużo szybciej i efektywniej. Aby mogli w pełni czuć się respektowani, warto co jakiś czas odpowiednio ich nagradzać. Istnieje na to wiele sposobów, a jednym z nich może być np. pochwała lub premia.

Zdarza się jednak, że tego rodzaju rozwiązania nie zawsze są wystarczające, dlatego, aby pracownicy mogli w stu procentach poczuć się docenieni, warto podarować im oryginalne prezenty firmowe.

Na rynku coraz większą popularnością cieszą się oryginalne kosze upominkowe wypełnione wyjątkowymi smakołykami, które z pewnością przyczynią się do wzrostu zaangażowania pracowników. Sprawdzone kompozycje paczek dla pracowników dostępne są w sklepie internetowym Schronisko Bukowina, sprawdź na: https://schroniskobukowina.pl/dla-pracownikow

 Paczki dla pracowników

Czy warto inwestować w firmowe prezenty dla podwładnych?

Czasami pochwała słowna to za mało, dlatego w takich przypadkach idealnie sprawdzają się firmowe upominki. Mogą być one wręczane pracownikom jako nagroda za osiągnięcia zawodowe — awans, czy jubileusz, jednak spora liczba pracodawców wybiera kosze prezentowe, jako prezent na święta.

Paczki dla pracowników to doskonały sposób na budowanie pozytywnych relacji w firmie oraz zwiększenie motywacji w zespole. Wręczając świąteczne podarunki pracownikom, poprawiasz wizerunek marki, zacieśniasz więzi, ale także dajesz poczucie bezpieczeństwa zatrudnionym osobom.

W ten sposób polepszasz retencję pracowników oraz zwiększasz ich lojalność wobec firmy. Jak widać zakup świątecznych paczek dla podwładnych to inwestycja, która może przynieść same korzyści.

Paczki dla pracowników

Jaki prezent na święta wybrać dla pracowników?

Święta za pasem, a Ty nie masz pojęcia, co podarować swoim podwładnym? Rozwiązań jest naprawdę sporo, podpowiedzi możesz szukać na własną rękę w internecie lub zainspirować się sprawdzonymi pomysłami. Po co wydawać pieniądze na przedmioty, które wyszły z mody np. długopisy, notesy, czy bony upominkowe?

Lepiej postawić na ponadczasowe paczki świąteczne dla pracowników, które kryją w sobie rozkoszne przysmaki najlepszej jakości. Oryginalne zestawy świąteczne nie bez powodu uważane są za prezent idealny dla każdego.

Po pierwsze są to upominki o uniwersalnym charakterze, gdzie każdy obdarowany znajdzie w nich coś dla siebie. Po drugie tego typu podarunki efektownie się prezentują, gdyż opakowane są w eleganckie kosze wiklinowe lub drewniane skrzynie.

Na ich zawartość składają się produkty z górnej półki, charakteryzujące się doskonałym smakiem oraz naturalnym składem. Wśród nich można znaleźć znakomite słodycze, miody, masła orzechowe, dodatki do herbaty takie jak syropy owocowe, czy cytryny z rumem i miodem. Obok wymienionych produktów nie mogło zabraknąć także wybornych, regionalnych alkoholi — nalewek, win, czy miodów pitnych.

Paczki świąteczne dla pracowników znajdziesz w sklepie online Schronisko Bukowina. Te prezenty z pewnością oczarują Twoich pracowników i sprawią, że ich święta będą wyjątkowo udane.

Youtube works awards 2022 przyznane: grand prix dla kampanii „jestem kobietą” marki yes, wśród zwycięzców również jeronimo martins, storytel, mastercard i grupa maspex

YouTube Works Awards 2022 przyznane: Grand Prix dla kampanii „Jestem kobietą” marki YES, wśród zwycięzców również Jeronimo Martins, Storytel, Mastercard i Grupa Maspex

Green friday

Green Friday zamiast Black Friday – Wola Park zachęca do pokochania swoich rzeczy na dłużej