w

Wykop na plusie

wykop na plusie 1
wykop na plusie 2
źródło: wykop.pl

Na serwisie Wykop.pl można było wziąć udział w kampanii reklamowej sieci Plus GSM, która trwała przez dwa pierwsze tygodnie lipca 2011 roku. W ramach tej kampanii Wykop wprowadził nową funkcjonalność przy komentarzach użytkowników. Akcja była powiązana z konkursem na najlepiej oceniany komentarz i miała na celu tłumaczenie benefitu oferty „Plus na kartę”.

Przy każdym komentarzu znalazły się dwie informacje – jedna dotyczyła liczby plusów, druga – minusów. W momencie, gdy użytkownik oceniał dany wpis pozytywnie, zamiast słowa „plus” pojawiał się logotyp sieci Plus GSM. Autorzy pięciu najbardziej plusowanych komentarzy w ciągu jednego dnia zostali wyróżnieni nagrodami.

W czasie trwania kampanii podstrona dotycząca konkursu była wyświetlana 28 tys. razy, a użytkownicy Wykopu dodali 41,9 tys. komentarzy. Wynika z tego, że akcja cieszyła się dużą popularnością społeczności serwisu. Grupa Polkomtel S.A. chętnie organizuje swoje kampanie na Wykopie. Zaangażowanie użytkowników i unikalność serwisu pozwala dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców.

wykop na plusie 3
źródło: Wykop.pl

Co myślisz?

got pms? 14

Got pms?

zapach waginy, czyli sprzedać można wszystko 15

Zapach waginy, czyli sprzedać można wszystko