w ,

Praca w F1? Na wyciągnięcie ręki.

Zespół Marussia F1 Team rozpoczyna poszukiwania kandydata na jedno z najbardziej ekscytujących stanowisk dostępnych w branży marketingowej na całym świecie. Współpracując z Monster®, wiodącym portalem kariery.

Jest to czwarta w tym roku międzynarodowa oferta pracy „Cool Job”, którą przedstawia Marussia F1 Team w ramach współpracy z Monster®, która obejmuje poszukiwanie kandydatów na jedno z kluczowych stanowisk pracy w organizacji.

Partnership Manager będzie w samym centrum wydarzeń, współpracując ze światowymi markami przy opracowywaniu programów, wzbudzających ekstremalne emocje wśród ogromnej rzeszy fanów Formuły 1. Wybrany kandydat będzie także podróżował na Grand Prix, aby zapewnić perfekcyjny przebieg imprez. Jest to prawdziwa okazja, aby współuczestniczyć w komercyjnym sukcesie młodego i kreatywnego zespołu.

praca w f1? na wyciągnięcie ręki. 1

 

„Nie jest to zwykła praca biurowa, ale życiowa okazja, aby zrobić karierę w Formule 1. Ktokolwiek obejmie to stanowisko, znajdzie się w samym centrum wydarzeń i będzie zaangażowany we wszystkie komercyjne operacje – od nawiązywania nowych relacji biznesowych po międzynarodowe podróże na Grand Prix i nadzorowanie przebiegu imprezy” – mówi Katie Allen, dyrektor HR Marussia F1 Team – „Szukamy osoby z dużą wiedzą dot. mechanizmów rynkowych, odpowiednim zrozumieniem mechanizmów działania Formuły 1 i zespołu Marussia, imponującymi osiągnięciami w zarządzaniu biznesowymi relacjami oraz pasją do wygrywania” – podkreśla Allen.

„Podjęcie pracy na stanowisku Partnership Manager to wyjątkowa okazja dla doświadczonego eksperta w zakresie sponsoringu projektów z udziałem światowej sławy marek, które chcą współpracować z Formułą 1” – podkreśla Ted Glivar, wiceprezes i globalny dyrektor marketingu Monster®. „Jesteśmy przekonani, że uda nam się znaleźć doskonałych kandydatów, tak samo jak w przypadku 23 innych stanowisk w zespole Marussia, na które udało się nam się zrekrutować talenty na miarę światową”.


źródło: monster.netpr.pl

jaka jest siła 50 milionów fanów? sprawdzi to coca-cola 6

Jaka jest siła 50 milionów fanów? Sprawdzi to Coca-Cola

łukasz rzewuski new business directorem w lemon sky 7

Łukasz Rzewuski New Business Directorem W LEMON SKY