w ,

Prawdopodobnie najmniej stereotypowi księgowi na świecie – Carlsberg ASC

Praca księgowego jest nudna. Z tym stwierdzeniem na pewno nie zgodzą się pracownicy Carlsberg ASC, którzy chcą zarazić swoim optymizmem potencjalnych kandydatów do pracy na Facebooku.

Pracownicy Carlsberg ASC, spółki świadczącej usługi księgowe i finansowe dla Grupy Carlsberg chcą walczyć ze stereotypem księgowych. Na swoim profilu na Facebooku pokazują, że rachunkowość to nie tylko rzędy cyfr i ślęczenie w biurze przed monitorem. Dla nich księgowość jest pasją, którą chcą zarażać innych użytkowników tego bardzo popularnego serwisu społecznościowego.

Prawdopodobnie najmniej stereotypowi księgowi na świecie - carlsberg asc
Źródło: youtube. Com

Księgowi z Grupy Carlsberg „reklamują się” na Facebooku pod hasłem „Accounting Power”. Ich profil jest pełen zdjęć z przeróżnych eventów (w tym Dnia Kobiet, z okazji którego Panie księgowe dostały od pracodawcy przepyszne piwo jabłkowe). Carlsberg ASC uczestniczy też w targach kariery oraz organizuje na swojej tablicy konkursy. Księgowi Carlsberga chcę pokazać, że dołączenie do ich zespołu to świetna zabawa, a oprócz umiejętności i znajomości języków liczą się też dystans i kreatywność. Kariera w Carlsberg ASC umożliwia poznanie przydatnych w księgowości systemów i programów, ale nie jest nudna i „oficjalna”. Atmosferę zdecydowanie rozluźniają imprezy piwne, konkursy oraz współpraca międzynarodowa.

Prawdopodobnie najmniej stereotypowi księgowi na świecie - carlsberg asc
Źródło: facebook. Com

Akcja Carlsberg ASC może przynieść owoc –  w końcu Facebook to potężny serwis, posiadający niezliczone rzesze użytkowników, (w tym użytkowników poszukujących pracy). Pozornie na profilu dzieje się dużo ciekawych rzeczy. Odwiedzający go powinni czuć się zachęceni i zaskoczeni postawą księgowych. Pytanie czy potencjalni pracownicy chcieliby pracować w Carlsbergu z powodu przyjaznej i luźnej atmosfery czy dla piwa 🙂

Niebieski kolorem nadziei

Niebieski kolorem nadziei

Home. Pl - marketing z babą obraża

home.pl – marketing z babą obraża