Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Prezes GoldenSubmarine rzuca wyzwanie tabletom

Zarządzanie firmą za pośrednictwem tabletu? Prezes agencji interaktywnej GoldenSubmarine postanowił sprawdzić czy to możliwe.

Przez miesiąc Grzegorz Krzemień, prezes agencji GoldenSubmarine, będzie się starał kierować firmą tylko przy pomocy tabletu. Od 10 lipca będzie kierował swoją firmą wyłącznie przy pomocy tego urządzenia mobilnego. Chce się przekonać o tym, czy takie rozwiązanie sprawdzi się w poważnych rzeczach, czy jest tylko gadżetem do przeglądania stron internetowych lub grania.

Eksperyment nosi kryptonim „Mobilizacja”. Grzegorz Krzemień na własnej skórze zbada, jak to jest przesiąść się z komputera na tablet: odbierać pocztę, korzystać z exela, pisać teksty, tworzyć prezentacje i obsługiwać finanse firmy. W międzyczasie będzie również dzielił się swoimi przemyśleniami na blogu http://mobilizacja.eu/

Czy zarządzanie firmą poprzez tablet rzeczywiście ułatwi pracę i sprawi, że będzie ona wygodniejsza? Czy urządzenia mobilne są gotowe na poważne, „dorosłe” zadania? Przekonamy się już za miesiąc.

Grzegorz Krzemień jest prezesem GoldenSubmarine, jednej z największych polskich agencji interaktywnych w Polsce. Od 18 lat związany z branżą, autor książek i poradników z zakresu zarządzania i marketingu.