Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Profesjonalny Office Manager – sztuka skutecznego zarządzania biurem

Praca na stanowisku asystenckim ma istotne znaczenie w funkcjonowaniu każdego przedsiębiorstwa. Skuteczność działania Office Managera wiąże się z dużą odpowiedzialnością i ma bezpośredni wpływ na efektywne działanie całej firmy.

Każdy szef dąży do tego, aby mieć u swego boku zaufanego i profesjonalnie podchodzącego do swoich obowiązków asystenta, dlatego też praca na tym stanowisku wymaga szerokiego zakresu umiejętności. Zapraszamy na szkolenie ,,Profesjonalny Office Manager – sztuka skutecznego zarządzania biurem”, podczas którego dowiesz się, jakie cechy powinien posiadać profesjonalny Office Manager, jakie aspekty będą miały kluczowy wpływ na przejście z sukcesem przez proces rekrutacji, czy też jak radzić sobie w sytuacjach stresowych. To tylko wybrane zagadnienia, które zostaną kompleksowo omówione przez naszego Eksperta.

Szkolenie odbędzie się w dniach 6-7 października 2016 r. w Centrum Konferencyjnym GOLDEN FLOOR w budynku Millenium Plaza w Warszawie.

Szczegóły programu >>

Podczas szkolenia:

• Dowiesz się jak sprawnie zarządzać biurem

• Uzyskasz informacje o czynnikach, które wpływają na wizerunek pracownika

• Poznasz cechy, jakimi powinna charakteryzować się osoba pracująca na stanowisku asystenckim

• Poznasz wybrane techniki efektywnego zarządzania czasem i podnoszenia efektywności osobistej

Prowadzący:

Anna Fabiszak-Muzyka – ekspert w zakresie kompleksowego wspierania organizacji i ludzi w nich pracujących. Specjalizuje się w programach podnoszących efektywność biznesową i wyniki firm poprzez działania z zakresu strategii personalnej i projektowania najważniejszych procesów oraz narzędzi ZZL. Specjalizuje się w obszarze zarządzania szkoleniami, prowadzi projekty szkoleniowe i doradcze w firmach będących w procesie zmiany i reorganizacji. Jest ekspertem w zakresie projektowania i monitorowania systemów ocen pracowniczych, motywacji i rozwoju, systemów on boarding w organizacjach. Pracowała dla firm: PZU S.A., PKP PLK S.A., real;, KOLPORTER, Akzo Nobel Sp. z o.o. Poczta Polska S.A. i innych.