Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Przegląd najciekawszych kartek z agencji reklamowych

Chcieliśmy sprawdzić jakie pomysły na świąteczne kartki i podarki mają zagraniczne agencje. Znaleźliśmy kilka świetnych przykładów. Sami oceńcie ich kreatywność i poczucie humoru.

 

Taki prezent świąteczny przygotowało studio Studio JVG. W puszce z napisem “Make Your Own Luck” możemy znaleźć małą doniczkę, ziemię i cebulki…czterolistnej koniczyny.

Make your own luck

 

Agencja reklamowa Cultivator z Denver przygotowała swoje zdjęcie grupowe inspirowane sceną z filmu Christmas Story.

 Cultivator Christmas 2012

 

Brukselski oddział Lowe w 2009 roku wysyłał swoim klientom najmniejszą kartkę świata. Wszystko w ramach ogólnoświatowego kryzysu.

lowemini

 

Wieden+Kennedy z Amsterdamu przygotowało w 2010 roku wirtualny świąteczny obiad. Ludzie mogli dołączyć do świątecznej kolacji łącząc się przez Skype.

virtual_dinner_Wien

 

Tequila/TBWA z Auckland wysyłało naprawdę gorące życzenia. W plastikowej torbie wypełnionej wodą znajdowała się fajka, marchewka i dwa czarne kamyki. Okazało się, że kartka stała się hitem i dzięki niej Agencja osiągnęła niespodziewane przychody…ROI na poziomie 1100%

snowman_warm

 

Dzięki Agencji Happiness (Bruksela) mogliśmy zostać Świętym Mikołajem i obdarować prezentem nieznajomą osobę.

stranger_gift

 

Leo Burnett, Madrid – My jesteśmy prezentem (2009). W ramach świątecznego podarunku Agencja oferowała siebie 🙂 Do wybranych klientów przychodził kreatywny z Leo Burnett z specjalnym zestawem. Najlepsze co może zaproponować Agencja to…własny czas i własną pracę.

Leo

 

KMS Team z Monachium w 2011 obdarowało swoich partnerów biznesowych zestawem LEGO 🙂 Bardzo klasycznie.
_zestawlego