Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Rusza kampania Biznes.pl

11 marca pod hasłem „Twój codzienny serwis o biznesie” wystartowała kampania Biznes.pl. Potrwa ona przez trzy tygodnie i będzie widoczna w prasie, radiu i internecie.
Biznes.pl admonkey

Biznes.pl to uruchomiona w kwietniu zeszłego roku, pierwsza wieloplatformowa usługa biznesowa w pełni wykorzystująca możliwości działania w wirtualnej „chmurze”. Jest ona dostępna na wielu nośnikach, w dowolnym czasie oraz dzięki niej dane i ustawienia użytkownika synchronizują się na wszystkich urządzeniach.

– Biznes.pl to stosunkowo młoda usługa, zawierająca szereg użytecznych narzędzi takich, jak notowania giełdowe w czasie rzeczywistym, możliwość zakładania i obserwowania portfeli inwestycyjnych, alerty spółek oraz wiele innych. Dzięki mobilnym aplikacjom na Android, iOS i Blackberry, użytkownik może je mieć zawsze przy sobie. Kampanię oparliśmy między innymi na nowoczesnych formatach rich mediowych w mobile jak np. Cube 3D – mówi Agata Kosmal, zarządzająca działem marketingu i komunikacji Onet.

Za przygotowanie kreacji odpowiadała agencja Unia Interactive, za planowanie mediów – Starcom, a zakupu mediów dokonał dział marketingu i komunikacji Grupy Onet.

Źródło: ofirmie.onet.pl