Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

San Markos pomoże przy tworzeniu e-podręcznika

San Markos rozpoczyna pracę dla Politechniki Łódzkiej. Celem współpracy będzie przygotowanie m.in. elementów e-podręcznika. Działania prowadzone będą do końca maja 2015 roku. Agencja została wyłoniona w ramach przetargu publicznego.

W ramach współpracy agencja reklamowa San Markos będzie odpowiedzialna za stworzenie multimediów dla nowej platformy edukacyjnej, w tym za produkcję 800 filmów, 2000 generowanych zadań do matematyki jak również zbudowanie aplikacji służącej do opracowania kartkówek oraz sprawdzianów. Przygotowane materiały trafią
do elektronicznej wersji podręcznika do matematyki i informatyki, który Politechnika Łódzka udostępni wiosną przyszłego roku.

– Fakt, że wybrała nas jedna z najlepszych uczelni wyższych w Polsce, jest dla nas dodatkowym wyróżnieniem, jak również wiąże się to z odpowiedzialnością, ponieważ z tych e-podręczników będą się uczyć nasze dzieci. Projekt, który będziemy realizować, zasięgiem obejmie cały kraj. Dlatego naszym priorytetem jest przygotowanie atrakcyjnych materiałów multimedialnych, tak aby ułatwić każdemu polskiemu uczniowi naukę najtrudniejszych przedmiotów – powiedział Piotr Sroka, Brand Director w San Markos.

Źródło: mat. pras.