Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Socialformance – nowa marka w Grupie Kapitałowej Socializer

Grupa kapitałowa Socializer uruchomiła nową markę odpowiedzialną za kampanie efektywnościowe oraz optymalizację reklam w mediach społecznościowych.

Grupa_Socializer admonkey

Socialformance to agencja oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie działań reklamowych w mediach społecznościowych z naciskiem na ich efektywność. Nowy podmiot korzystać będzie z doświadczenia agencji wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Socializer, która zrealizowała już ponad 250 kampanii w mediach społecznościowych i zarządza komunikacją z blisko 7 mln fanów na stronach klientów. Socializer tworzy i oferuje zaawansowane narzędzia wspomagające proces optymalizacji kampanii.

– Zarówno w Polsce, jak i na świecie dostrzegamy wyraźny trend wzrostu znaczenia kampanii efektywnościowych. Nie ulega wątpliwości, że w najbliższych latach trend ten będzie się umacniał – mówi Łukasz Misiukanis, prezes Socializer S.A. – Zamierzamy wykorzystać dotychczasowe doświadczenie z zagranicznych kampanii i prowadzić działania w skali międzynarodowej – dodaje.

Według raportu IAB, udział kampanii efektywnościowych w rynku reklamy online w USA wyniósł w pierwszej połowie 2012 roku aż 67%. Strategia biznesowa Socialformance od samego początku zakłada oferowanie skalowalnych rozwiązań i koncentrację na zagranicznych rynkach.

Źródło: mat. pras.