Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Testuj z Orange

„Testuj z Orange” to cykliczny konkurs związany z testowaniem najnowszych modeli telefonów oraz usług oferowanych przez Orange. Właśnie rozpoczęła się jego piętnasta edycja, której głównymi bohaterami są BlackBerry Z30 oraz LG G2. Platformę konkursową oraz wszelkie materiały promujące “Testuj z Orange” przygotowała agencja interaktywna IMAGINE.

Celem akcji “Testuj z Orange” jest z jednej strony promocja nowych telefonów i usług w ofercie Orange, zaś z drugiej strony budowanie społeczności zaangażowanych w interakcję z marką użytkowników. Dodatkowym aspektem jest element polecania – marketing rekomendacji, który dzięki odpowiednio dobranym testom pozwala na eksponowanie najlepszych i najciekawszych cech telefonów. Ponadto każda edycja konkursu generuje bardzo dużą liczbę unikalnego i wartościowego contentu.

Aby wziąć udział w XV edycji “Testuj z Orange” należy do 8 grudnia br. zarejestrować się na stronie: testuj.orange.pl/rejestracja. Spośród wszystkich zgłoszeń komisja konkursowa wybierze czterdziestu testerów telefonów – aktualnie konsumenci będą mogli osobiście sprawdzić modele BlackBerry Z30 lub LG G2. Dodatkowym zadaniem dla uczestników konkursu będzie wykonanie trzech zadań testowych. Na podstawie ocen za jakość i efektywność wykonania wspomnianych zadań powstanie ranking, a dwudziestu najlepszych testerów otrzyma telefony na własność.

Główną osią komunikacji “Testuj z Orange” jest strona internetowa testuj.orange.pl. Konkursowi towarzyszy wielokanałowa promocja wykorzystująca m.in.: kampanie display, mailingi oraz media społecznościowe związane z marką Orange.

Za przygotowanie platformy konkursowej oraz materiałów do wszystkich dotychczasowych edycji “Testuj z Orange” odpowiada agencja IMAGINE i firma technologiczna DCS.pl.

źródło: mat. pras.

program afiliacyjny