Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

They.pl pierwszą agencją w Polsce ze statusem Criteo

Agencja digital marketingu They.pl otrzymała status partnera Criteo. Criteo Partners to nowa inicjatywa, która ma na celu pomaganie agencjom marketingu internetowego w rozwijaniu swojej działalności. They.pl to pierwsza firma w Polsce z takim statusem.

Criteo jest narzędziem do retargetingu dynamicznego, które ma zastosowanie przede wszystkim w e-commerce. Opiera się na placementach Google, Facebooka, Instagrama oraz innych wydawców RTB, np. Onetu. Rozwiązania Criteo umożliwiają marketingowcom używanie algorytmów wykorzystujących sztuczną inteligencję w dużych zbiorach danych.

Obecnie firma działa w 130 krajach i obsłużyła już ponad 18 000 tysięcy klientów.

Program partnerski Criteo zapewnia wsparcie potrzebne do przyspieszenia rozwoju firmy oraz wspomaga prowadzone przez nią kampanie reklamowe. 

Status Criteo Partners oferuje nam, a co za tym idzie również naszym klientom, wiele korzyści. Współpraca z Criteo pozwoli przede wszystkim na dostęp do programów szkoleniowych i stałe zwiększanie naszej wiedzy w zakresie digital marketingu. Nasza agencja uzyska ponadto wiele danych rynkowych, które będą wartością dodaną do realizowanych przez nas kampanii reklamowych. Status partnera Criteo to kolejny krok w naszej działalności, która jest oparta na stałym poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań sprzedażowych dla naszych klientów – mówi Mikołaj Salecki, digital media director w They.pl

Agencja They.pl współpracuje z Criteo już od 5 lat. Aby zakwalifikować firmę do statusu partnera musiała spełnić wymagania dotyczące m.in. zarządzania prowadzonymi kampaniami. 

They.pl to agencja digital marketingu realizująca działania w zakresie komunikacji marketingowej w internecie, reklamy online, performance marketingu oraz wzrostu e-commerce na rynkach PL, CEE i DACH. Pracuje m.in. dla takich firm i organizacji jak: Booking.com, Bridgestone, Caparol, Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris, ING, CCC, LOT, Nestlé, New Balance, Polska Bezgotówkowa, RTV Euro AGD, The Body Shop, Tubądzin, Velux.

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *