Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Twitter & Pinterest bez tajemnic [kurs]

kurs

“280 znaków i tablica z obrazkami to mają być poważne narzędzia marketera?” Okazuje się, że w erze nadmiaru treści, największą wartością jest właśnie przemyślany dobór.

Szukasz oszczędnej formy wyrazu i miejsc, w których poprowadzisz skuteczną komunikację swojej marki? “Twitter & Pinterest bez tajemnic” – nowy kurs online krakowskiej agencji More Bananas to szansa dla pracowników działów marketingu, influencerów, freelancerów i przedsiębiorców.

“Ten kurs to konkretne wprowadzenie do praktycznego wykorzystania dwóch, niedocenianych dotąd przez większość marketerów, mediów społecznościowych. Podczas pandemii, oba odnotowały imponujące wzrosty liczb użytkowników i oferują obecnie fantastyczne zasięgi. Jednocześnie oszczędzają użytkownikom zgiełku komunikatów reklamowych, typowego dla największych serwisów” – tłumaczy prowadząca kurs Anna Ledwoń – Blacha, creative owner w More Bananas.

Kurs jest przeznaczony dla tych, którzy chcą poszerzyć lub uporządkować swoją wiedzę o social media marketingu. Wprowadza w tajniki algorytmów, praktyczne aspekty działań
reklamowych w obu kanałach i przedstawia korzyści z prowadzenia w nich profesjonalnej komunikacji.

Zajęcia podzielono na bloki tematyczne, stanowiące oddzielne nagrania wideo. Będą one dostępne na platformie, dzięki czemu można je oglądać w dowolnym, dogodnym momencie.

Kupując kurs przed 14 kwietnia, można zaoszczędzić 20%, a decydując się na 3 kursy More Bananas, otrzymuje się zniżkę -20% na cały koszyk. Kursy objęte promocją to: Social Media Marketing, Instagram nie tylko dla biznesu i oczywiscie Pinterest&Twitter bez tajemnic.

W ramach kursu uczestnicy otrzymają rekomendację narzędzi oraz gotowe wzory, pomocne w prowadzeniu profilu prywatnego lub biznesowego na Twitterze i Pintereście, jak również dostęp do grup na Facebooku i Slacku, w których można zasięgnąć opinii praktyków. Udostępnione zostaną także polecane przez specjalistów More Bananas bazy wiedzy, darmowe kursy i autorski narzędziownik. Całość kończy się testem, dającym stosowny certyfikat.

W programie kursu “Twitter & Pinterest bez tajemnic” znajdziemy między innymi instrukcje, jak zaplanować strategie marketingowe, a także przegląd nowości i statystyk oraz porady jak tworzyć efektowne i efektywne profile. Sporo czasu zostanie poświęcone możliwościom komunikacyjnym i reklamowym obu mediów oraz korzyściom z konsekwentnego używania hasztagów.
Omówione zostaną również formaty, najlepiej sprawdzające się na Twitterze i Pintereście, przeanalizowane wybrane case studies oraz działania B2B, B2C oraz Personal Branding i Public Relations. W ostatniej części prowadząca zarekomenduje użyteczne narzędzia, wspierające prowadzenie komunikacji w każdym z kanałów, sprawdzone w codziennej pracy przez ekspertów More Bananas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *