Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Wojewódzki skasował 1,1 mln fanów

Oficjalna strona Kuby Wojewódzkiego była jedną z największych polskojęzycznych w serwisie Facebook. W październiku zeszłego roku przekroczyła milion fanów.

Kuba_Wojewódzki (2)

Jeszcze w poniedziałek (28 stycznia) na fanpage’u showmana było 1,1 mln sympatyków. W ciągu ostatnich 12 miesięcy oficjalny profil Wojewódzkiego zyskał 335,6 tys. osób. Tak więc prawie tysiąc nowych fanów codziennie sygnalizowało chęć otrzymywania informacji z tej strony lub wyrażało swoją sympatię wobec dziennikarza.

czytaj:   Wakacyjny outdoor w stylu FRUGO

zdjęcie 1

Ostatni post administratora pojawił się na nim 24 stycznia i dotyczył programu X-Factor, w którym Wojewódzki jest jurorem.

post

Według catNapoleon.com dziennikarz i showman nie był zbyt aktywny na Facebooku. W ciągu ostatnich 12 miesięcy na stronie Kuby Wojewódzkiego pojawiło się tylko 9 komentarzy administratora do własnych wpisów lub postów innych użytkowników.

Wśród polskojęzycznych fanpage’y z ponad milionem fanów nie ma już więc żadnej witryny opiniotwórczej, człowieka z krwi i kości. Pozostały strony rozrywkowe i dużych marek telekomunikacyjnych.

czytaj:   „Fajka na bok” – nowy profil marki NiQuitin od TBWA

top-10

Co ciekawe, kolejną największą stroną prawdziwej osoby jest fanpage Kamila Bednarka, w dużym stopniu wykreowanego i wypromowanego przez Kubę Wojewódzkiego.

Napoleon-Podsumowanie


Źródło: mat. pras.