w

Wykorzystaj RWD w marketingu – szkolenie UX Upgrade

Responsive Web Design cieszy się w Polsce sporą popularnością i coraz więcej Project Managerów oraz marketerów staje przed wyzwaniem koordynacji responsywnych projektów. Jeśli należysz do tej grupy i chciałbyś posiąść praktyczną wiedzę z zakresu RWD, warto wybrać się na szkolenie UX Upgrade, które odbędzie się 26 czerwca w Warszawie.

Bez wątpienia, Responsive Web Design to jedna z najważniejszych innowacji w świecie internetowym ostatnich lat. Dzięki metodzie RWD możliwe jest zaprojektowanie serwisu przystosowanego jednocześnie do komputerów, tabletów jak i smartfonów.

Choć RWD staje się coraz bardziej powszechne w Polsce, wciąż mało kto umie poprawnie wykorzystać możliwości responsywne. Dzięki szkoleniu UX Upgrade możesz dowiedzieć się kiedy warto stosować RWD w swoim serwisie i jak zaprojektować responsywną treść. Program szkolenia został opracowany z myślą o przedstawicielach działów marketingu, Project Managerach czy start-upach.

W ramach warsztatów uczestnicy pod okiem specjalistów opracują i zweryfikują pomysł serwisu responsywnego dla swojej firmy oraz zdobędą praktyczną wiedzę z zarządzania projektami RWD. UX Upgrade to także 4 godziny profesjonalnych konsultacji User Experience do zrealizowania przez 60 dni od dnia szkolenia.

Organizatorem UX Upgrade jest agencja Symetria, jedyna polska firma zrzeszona w ramach UX Alliance (międzynarodowego stowarzyszenia, skupiającego czołowe agencje User Experience). Eksperci Symetrii zaprojektowali responsywne serwisy dla takich firm jak Credit Agricole czy Link4.

Więcej informacji

marka pilot wybrała agencję peppermint 8

Marka PILOT wybrała agencję Peppermint

wirusowe pocałunki 9

Wirusowe pocałunki