Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Żakowski, Machała i Kominek we Wrocławiu. Konferencja Social Media Day już dzisiaj!

Jak internet zmienia media? Jaka będzie przyszłość dziennikarstwa? Na te i inne pytania podczas dzisiejszej konferencji Social Media Day we Wrocławiu odpowiedzą prelegenci – Jacek Żakowski, Tomasz Machała, Kamil Dąbrowa, Marcin Gadziński, Paweł Czuma i Szymon Sikorski.

logo smd

Już dzisiaj Wrocław po raz kolejny zamieni się w socialmediową stolicę Polski. O godzinie 17:00 w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego rozpocznie się dziewiąta edycja konferencji z cyklu Social Media Day Poland, poświęcona social media i rewolucji komunikacyjnej, jaka się dzięki nim dokonała. Podczas prezentacji i panelu dyskusyjnego odpowiedzi na pytanie – jak internet zmienia media – będącego hasłem przewodnim bieżącej edycji konferencji, będą szukać prelegenci: Jacek Żakowski (Polityka), Tomasz Machała (NaTemat.pl), Kamil Dąbrowa (Program Pierwszy Polskiego Radia), Marcin Gadziński (Sport.pl), Tomasz Tomczyk (bloger znany jako Kominek), Paweł Czuma (Urząd Miejski Wrocławia) i Szymon Sikorski (Publicon). Konferencję poprowadzi Rafał Motriuk, wieloletni dziennikarz radiowy.

Organizatorzy przewidzieli liczne atrakcje dla gości konferencji. W czasie spotkania będzie można wziąć udział w konkursach, w których można wygrać tablet, książki Kominka i Michała Sadowskiego, a także voucher do restauracji. Po zakończeniu konferencji organizatorzy zapraszają uczestników do kontynuowania rozmów podczas afterparty w Grand Cafe (Pl. Grunwaldzki 27, budynek Grunwaldzki Center). Wstęp wolny.

Program konferencji:

17:00 – 17:10 Rozpoczęcie konferencji
17:10 – 17:30 Zmiana w mediach, zmiana w Public Relations, Szymon Sikorski
17:30 – 17:50 Komunikacja Wrocławia: przesunięcie w stronę social media, Paweł Czuma
17:50 – 18:10 Radiowa Jedynka w erze social media, Kamil Dąbrowa
18:10 – 18:30 Dziennikarz vs. media worker – doświadczenia Sport.pl, Marcin Gadziński
18:30 – 18:50 Przerwa
18:50 – 19:10 Personal branding w dziennikarstwie, Tomasz Machała
19:10 – 19:30 Kondycja dziennikarstwa i zagrożenia, jakie wynikają z tego tytułu, Jacek Żakowski
19:30 – 20:30 Panel dyskusyjny: Jak internet zmienia media? Z udziałem prelegentów: J. Żakowski, Kominek, K. Dąbrowa, M. Gadziński, Sz. Sikorski
20:30 – 20:40 Ogłoszenie wyników konkursów, zakończenie konferencji
21:00 – …. Afterparty w Grand Cafe

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie www.socialmediaday.pl oraz na fanpage’u www.facebook.com/smdaypoland.