w

Zaplanuj swój wolny czas z NESCAFÉ City Calling

Zaplanuj swój wolny czas z nescafé city calling

Szukasz pomysłu na dzisiejszy wieczór? Zastanawiasz się, gdzie dzieje się coś ciekawego w najbliższy weekend? Aplikacja NESCAFÉ City Calling podpowie Ci, jak fajnie spędzić wolny czas.

Zaplanuj swój wolny czas z nescafé city calling
Nescafe. Pl

Aplikacja NESCAFÉ City Calling to kolejna ciekawa inicjatywa marki NESCAFÉ skierowana do młodych i aktywnych ludzi. Od września 2012 r. aplikacja NESCAFÉ będzie dostępna za darmo w sklepach appStore oraz Google Play.

NESCAFÉ City Calling to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z wydarzeniami w wybranym mieście. Aplikacja współdziała ze znanym portalem Miastownia.pl – wyszukiwarką najlepszych imprez. Bez względu na to, w jakim mieście jesteś, teraz możesz sprawdzić w swojej komórce, co warto robić w wolnym czasie.

Jak korzystać z aplikacji? Bardzo prosto. Aplikacja jest bezpłatna. Po jej zainstalowaniu otrzymasz dostęp do ogromnej bazy wydarzeń zaplanowanych w danym mieście. Szeroka oferta, od clubbingu, przez koncerty, festiwale, wydarzenia sportowe, do propozycji ciekawych obiektów wartych odwiedzenia. Baza wydarzeń jest na bieżąco aktualizowana i zawiera informacje o imprezach z miesięcznym wyprzedzeniem. Dzięki temu można spokojnie zaplanować swój udział w wydarzeniu.

NESCAFÉ City Calling posiada funkcje nawigacji, która może okazać się szczególnie przydatna, gdy nie znamy topografii miasta, do którego przyjechaliśmy na wydarzenie. Możemy skorzystać z opcji wyznaczenia trasy dojazdu z miejsca, w którym jesteśmy do wybranej lokalizacji i miejsca imprezy.

Jeśli wydarzenie jest ciekawe, to warto wybrać się na nie ze znajomymi. Aplikacja łączy się bezpośrednio z platformą Facebook i Twitterem, dzięki czemu mamy możliwość szybkiego powiadomienia znajomych i zaproszenia ich do wspólnego spędzenia wolnego czasu.

 

źródło: nestle.netpr.pl

 

 

Nowa kampania tymbarku

Nowa kampania Tymbarku

Policja

Najlepsza strona policji