Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Zarządzanie wiedzą w organizacji – teoretyczne i praktyczne aspekty kreowania i transferu wiedzy

Każda organizacja ma w swoich rękach potężne narzędzie, którym jest wiedza. Dobrze wykorzystywana może sprzyjać rozwojowi całej firmy. Specjalistyczne programy zapewniają odpowiednią organizację i wymianę zasobów, a największy wpływ na ich funkcjonowanie mają ludzie wzajemnie motywujący się do wymiany wiedzy oraz jej budowania, przyczyniając się do sukcesu całego przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu „Zarządzanie wiedzą w organizacji – teoretyczne i praktyczne aspekty kreowania i transferu wiedzy”, podczas którego zaprezentujemy Państwu szereg korzyści wynikających z wdrożenia skutecznej strategii zarządzania wiedzą. Omówione dokładnie zostaną m.in. sposoby kategoryzacji pojęć w umyśle oraz zasady uczenia się dorosłych. Nasz Ekspert przedstawi Państwu praktyczne ćwiczenia i narzędzia, które usprawnią mechanizmy kreowania i transferu wiedzy w organizacji.

Szkolenie odbędzie się w dniach 13-14 października 2016r. w Centrum Konferencyjnym GOLDEN FLOOR w budynku Millenium Plaza w Warszawie. Szczegóły programu >>

Podczas szkolenia:

• Poznasz formy transferu wiedzy

• Dowiesz się, jaka jest rola wiedzy w całej organizacji

• Nauczysz się tworzyć skuteczne kategoryzacje pojęć w umyśle

• Zapoznasz się z cyklem KOLBA – zasadami uczenia się dorosłych

• Uzyskasz informację o etapach wdrażania strategii zarządzania wiedzą

• Dowiesz się, jakie są cele zarządzania wiedzą

Prowadzący:

Anna Fabiszak-Muzyka – ekspert w zakresie kompleksowego wspierania organizacji i ludzi w nich pracujących. Specjalizuje się w programach podnoszących efektywność biznesową i wyniki firm poprzez działania z zakresu strategii personalnej i projektowania najważniejszych procesów oraz narzędzi ZZL. Specjalizuje się w obszarze zarządzania szkoleniami, prowadzi projekty szkoleniowe i doradcze w firmach będących w procesie zmiany i reorganizacji.

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,