w

Zbuduj swoją społeczność z nowym Samsung GALAXY Ch@t

Samsung GALAXY Ch@t B5330 został stworzony z myślą o osobach, które chcą mieć stały dostęp do serwisów społecznościowych i nie wyobrażają sobie możliwości utraty kontaktu z szerokim gronem przyjaciół. Dzięki połączeniu fizycznej klawiatury QWERTY z wygodnym, dotykowym, 3- calowym ekranem, GALAXY Ch@t zapewnia niespotykany komfort użytkowania i sprawia, że dzielenie się treściami multimedialnymi staje się jeszcze łatwiejsze.

Osoby często komunikujące się przez internet oczekują od telefonu dużego ekranu i wygodnej klawiatury QWERTY. Galaxy Ch@t B5330 ma pionowy wyświetlacz o przekątnej 3 cali, co zapewnia większą kompatybilność dla pobieranych gier i aplikacji. Szybkie wpisywanie tekstu możliwe jest natomiast dzięki ergonomicznej klawiaturze QWERTY. System Android 4.0 pozwala też na głosowe wprowadzanie treści. Dedykowany przycisk komunikatora ChatON ułatwia natychmiastowy kontakt ze znajomymi.

Zbuduj swoją społeczność z nowym samsung galaxy ch@t
Samsung. Com

Duży, 3-calowy ekran dotykowy zainstalowany w orientacji pionowej powoduje, że wszystko wydaje się większe i łatwiejsze w obsłudze. Łatwość pisania zagwarantowana jest dzięki klawiaturze QWERTY z ergonomicznymi, idealnie zaokrąglonymi klawiszami, które pozwalają szybciej wprowadzać tekst. Dzięki połączeniu zalet dużego ekranu dotykowego i aplikacji zoptymalizowanych pod kątem urządzeń przenośnych, telefon jest zawsze gotowy do pracy i pomocy w utrzymywania kontaktu ze światem.

ChatON to globalny komunikator firmy Samsung umożliwiający komunikację z przyjaciółmi i rodziną, niezależnie od platformy wykorzystywanej w danym telefonie – dzięki temu użytkownicy różnych typów telefonów komórkowych mogą komunikować się za pomocą wiadomości tekstowych, zdjęć i plików wideo w czasie rzeczywistym. Dzięki ChatON komunikacja może odbywać się na wspólnym czacie. Umożliwia też prowadzenie rozmów między telefonami komórkowymi różnych producentów, a komputerem osobistym.

Mocny procesor zapewnia lepsze parametry pracy i większą moc urządzenia. Pamięć o pojemności 4 GB, oznacza mnóstwo miejsca na zapisywanie danych, aplikacji i multimediów. 512 MB pamięci RAM pozwala na płynne i niezawodne działanie wszystkich aplikacji. Platforma Android (ICS) zwiększa przyjemność korzystania z urządzenia dzięki zaawansowanemu interfejsowi użytkownika.

Dzięki rozwiązaniom korporacyjnym klasy Enterprise, pracownicy mobilni mogą otrzymać dostęp do informacji i aplikacji znanej z komputerów PC, z gwarancją bezpieczeństwa danych oraz poufnością przesyłania informacji.

Przykładowe rozwiązania klasy Enterprise dostępne w Samsung GALAXY Ch@t B5330:

  • Exchange Active Sync – rozbudowana obsługa poczty korporacyjnej Microsoft Exchange
  • Mobile Device Management – zdalna kontrola, zarządzanie rozproszoną flotą urządzeń i migracja z innych platform
  • Tunel SSL VPN – zdalny bezpieczny dostęp do zasobów firmy (np. Juniper Junos Pulse, Cisco AnyConnect, F5 BIG-IP Edge)
  • Ujednolicona komunikacja (np. Cisco WebEx, Cisco Jabber)
  • Wirtualizacja, praca zdalna (np. Citrix Receiver)
  • Szyfrowanie plików w pamięci urządzenia i na karcie pamięci


źródło: samsungmedia.pl

"biznes w internecie" - poradnik ekspertów z money. Pl

„Biznes w internecie” – poradnik ekspertów z Money.pl

Siła uvodzenia. Nie dla opłat, tak dla reklam. Badanie atmedia.

Siła uVODzenia. NIE dla opłat, TAK dla reklam. Badanie Atmedia.