Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Zmiany personalne w PZL

Dyrektor zarządzający PZL, Jarosław Chludziński, odchodzi z firmy, przekazując na początku roku 2013 swoje obowiązki Sebastianowi Olszowemu, dotychczasowemu dyrektorowi Client Service w Leo Burnett Polska.

Jarosław Chludziński pracował w PZL prawie dziesięć lat, przez kilka lat jako planer, potem szef działu strategii, a przez ostatnie cztery lata jako dyrektor zarządzający. Dzięki jego pracy PZL, dotąd znany głównie z wyjątkowej i oryginalnej kreacji, okazał się też cenioną firmą doradczą w dziedzinie zaawansowanej strategii i identyfikacji korporacyjnej. Jarosław Chludziński miał też osobisty udział w wielu innych sukcesach firmy. Decyzja o odejściu związana jest z planami  na przyszłość – obecny dyrektor zarządzający chce się zająć pracą o mniej rozległej palecie zadań, skupiając się zdecydowanie na doradztwie strategicznym.

Sebastian Olszowy ma za sobą rozległe doświadczenie (również jako zarządzający) w wielu dziedzinach związanych z reklamą, starymi i nowymi mediami; jest duża szansa, że lwia część tego doświadczenia przyda się w jego nowej pracy.

źródło: mat. pras.