w

7 mailingów, które warto subskrybować

7 mailingów, które warto subskrybować

Dobry mailing rządzi się zasadą trzech „I” – powinien informować, intrygować i inspirować. Nasze propozycje są jej wierne, więc z pewnością nie zasługują na szybką zsyłkę do folderu „spam”.

Startup Typing

Kopalnia wiedzy dla właścicieli startupów, którzy chcą podszkolić się w trudnej (i szeroko rozumianej) sztuce marketingu. Na skrzynkę subskrybenta trafi kilkanaście artykułów ułożonych w przejrzystą listę, na której znaleźć można praktyczne treści z zakresu growth hackingu, content marketingu i budowania zasięgu.

Startuptyping-mailing

Content Marketing Institute

Content Marketing Instituite, czyli prawdopodobnie najbardziej zaufane źródło wiedzy o content marketingu, oferuje az trzy rodzaje newsletterów – codzienny oraz dwa dotygodniowe. Codzienny dostarcza newsów i komentarzy z bloga CMI, a pierwszy z cotygodniowych – podsumowanie aktywności blogowej i ekskluzywne treści od szefa instytutu, Joe Pulizziego. Trzeci, zatytułowany „This Week in Inteligent Content” zawiera rady i aktualności związane z tworzeniem inteligentnych treści.

Cmi-mailing

Austin Kleon

Bestsellerowy autor książek o kreatywności również oferuje własny newsletter czytelnikom jego strony, W cotygodniowej subskrypcji znajdują się treści, które zdaniem Kleona są godne udostępnienia ich innym. To nie tylko jego własne teksty, ale również artykuły lub filmy znalezione na innych portalach. Newsletter Kleona można więc nazwać swoistą prasówką dla kreatywnych.

Mailin-austin kleon

PR Daily

Serwis kompleksowo opisuje sferę public relations – dostarcza newsów, case studies, opinii i artykułów napakowanych konkretną, przydatną wiedzą. Poza pisaniu się na newsletter PR Daily możemy liczyć na podwójną dawkę informacji – pierwszą w newsletterze standardowym, drugą w weekendowym. Standardowy zawiera około 10 tekstów w różnych kategoriach, natomiast w weekendowym znajduje się pięć najpopularniejszych artykułów z danego tygodnia.

Mailingi3

eMarketer

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat marketingu internetowego jest spora szansa, że eMarketer udzieli wyczerpującej odpowiedzi na nie wszystkie. Serwis nie ma charakteru informacyjnego, ale sprzedaje usługi z zakresu doradztwa i wiedzy o e-marketingu, więc nie ulega wątpliwości, że to bardzo kompetentne źródło wiedzy. Takim jest również newsletter eMarketera, w którym znajdziesz trendy, raporty i dane z zakresu marketingu internetowego.

Emarketer-mailing

99u

Jak pisać, tworzyć, kreować, lub znaleźć motywację do zrobienia pierwszego kroku w tym kierunku. Serwis 99u, należący do grupy Behance, zawiera treści przeznaczone dla pracowników szeroko rozumianej branży kreatywnej, od marketerów po artystów. Cotygodniowy newsletter dostarcza subskrybentom garść inspiracji w tym zakresie.

Mailing99u

Admonkey

Na liście polecanych newsletterów nie mogło zabraknąć naszego, który dostarczy Wam cotygodniową dawkę najciekawszych artykułów, wywiadów i szortów, które pojawiły się w naszym serwisie, a poszukującym pracy podsunie oferty z branżuni.

Admonkey_mailing

[podobne_growth hacking]

Domy? Biura? Posiadłości? Rusza kampania olx nieruchomości!

Domy? Biura? Posiadłości? Rusza kampania OLX Nieruchomości!

Niesamowite odkrycie u wybrzeży trynidadu

Niesamowite odkrycie u wybrzeży Trynidadu