AdMonkey.pl to magazyn internetowy poświęcony marketingowi, kampaniom reklamowym, biznesowi interaktywnemu i nowym technologiom.

Każdego dnia nasze wysoko wyspecjalizowane boty przeszukują najgłębsze i najmroczniejsze zakamarki ogólnoświatowej sieci internetowej, by odnaleźć PIĘKNO I DOBRO. Narażając się na miliony niebezpieczeństw, brnąc po kolana w dziwnych pomysłach, ryzykownych ideach i szalonych wykwitach ludzkiej wyobraźni, z narażeniem własnego życia znajdują najlepsze, najbardziej intrygujące kampanie reklamowe świata, po czym przynoszą je nam w zębach i wesoło merdają ogonkami, czekając na pochwałę.

Nasi czytelnicy to:

  • Pracownicy agencji reklamowych i interaktywnych
  • Pracownicy działów marketingu firm produkcyjnych i usługowych
  • Freelancerzy
  • Osoby zainteresowane marketingiem, reklamą i kreacją

Kontakt redakcyjny:

AdMonkey.pl
In Hot Water Company
Kłodzka 13/9
50-536 Wrocław
redakcja@admonkey.pl
+48 530 011 001

Reklama:

Małgorzata Litorowicz
lito@admonkey.pl
+48 530 011 001


AdMonkey.pl to magazyn należący do Agencji Marketingowej In Hot Water Company.

W In Hot Water Company zbudowaliśmy i stale rozwijamy grupę portali tematycznych, skierowanych do różnych grup docelowych.

Magazyn o marketingu, marketing i reklama

AdMonkey.pl: Internetowy magazyn o reklamie i marketingu. Aktualności z branży i najnowsze raporty i badania, case studies i dużo wiedzy niezbędnej dla każdego marketingowca.

 

Biznes i pieniądze

Nowyoutsourcing.pl: Internetowy magazyn o biznesie i outsourcingu. Rynek, gospodarka i pieniądze.

 

Co to jest bitcoin, monero

Bitcoin.edu.pl: Edukacyjnie o kryptowalutach. Historia i idea kryptowalut. Kursy krypto, najnowsze informacje z branży fintech.

 

Magazyn dla kobiet

Kasanaobcasach.pl: Inspirujemy kobiety. Piszemy o tematach, które nas dotyczą – pieniądze, praca, zdrowie i rodzina.

 

Polski design, polskie meble, wnętrza inspiracje, aranżacje wnętrz

Newpolishdesign.pl: Najlepszy polski design w Twoim domu. Inspirujące wnętrza, meble, wyposażenie. Architektura i miasto.

 

Magazyn dla rodzicowe

Mamydziecko.pl: Inspirujący magazyn dla rodziców. Artykuły eksperckie i wskazówki na temat wychowania i zdrowia dziecka.

 

Redakcja admonkey. PlNowydzialkowiec.pl: inspirujący magazyn dla działkowców. Radzimy, w jaki sposób dbać o rośliny, zarówno te rosnące w ogrodzie, jak i w doniczce na parapecie.