w

AI♥ZWIERZAKI. Kolekcja obrazów

Ai♥zwierzaki. Kolekcja obrazów

Bimago, wiodący producent oryginalnych dekoracji ściennych, po raz kolejny wyprzedza trendy. Testując fascynujące możliwości technologii, marka tym razem postawiła na kreatywny dialog znanego mastera AI, Tomka Graszewicza, z modelami sztucznej inteligencji. Efektem jest niezwykła kolekcja AI♥ZWIERZAKI, złożona w całości z obrazów wygenerowanych przez AI, szczegółowo przedstawiająca autorskie, designerskie wizje promptera.

Wzory i motywy kolekcji są efektem twórczej pracy człowieka z programami wykorzystującymi algorytmy AI i łączą w sobie autorskie pomysły z doskonałą precyzją wykonania.

Ai♥zwierzaki. Kolekcja obrazów

Tomek Graszewicz jest promotorem AI w Polsce oraz zwycięzcą tegorocznego konkursu Digital Ars w kategorii NO CODE.

W wyniku współpracy powstało 65 wzorów opartych na motywach kotów i psów, ukazanych w niecodziennych, humorystycznych aranżacjach.

Ai♥zwierzaki. Kolekcja obrazów

Ai♥zwierzaki. Kolekcja obrazów

Generowanie obrazów w oparciu o algorytmy AI to codzienność Tomka Graszewicza. Zafascynowany potencjałem narzędzia poszukuje wciąż nowych sposobów na pokonywanie barier w pracy kreatywnej oraz rozpowszechnienie dostępu do sztuki przełamującej konwencję. Umożliwiła to współpraca z Artgeist.

Praca z algorytmem Midjourney to sztuka sama w sobie. Nie wystarczy pomysł; potrzebna jest jeszcze wiedza, jak go zrealizować. Jak włączyć odpowiednie połączenia sieci neuronowej, jak zdefiniować kierunek tworzenia przez AI i jakimi słowami się posługiwać. Wzory, które udało nam się wypracować, to kilkadziesiąt godzin żmudnej pracy oraz dziesiątki porzuconych kierunków. Efekt daje natomiast ogrom satysfakcji. AI♥ZWIERZAKI Bimago oferuje coś więcej niż artystyczny efekt na ścianie. To powszechny dostęp do wysokiej jakości obrazu w przystępnej cenie, mówi Tomek Graszewicz.

Ai♥zwierzaki. Kolekcja obrazów Ai♥zwierzaki. Kolekcja obrazów

Tak projekt podsumowuje Olga Adamkiewicz, CEO Artgeist: Siłą napędową naszej marki od zawsze były kreatywne pomysły, innowacyjne rozwiązania produkcyjne i zaawansowana logistyka. Stąd też ogromna radość, że to właśnie Artgeist wprowadził na rynek pierwszą w Europie, komercyjną kolekcję AI o tak zaawansowanych graficznie motywach. Współpraca z Tomkiem pozwoliła nam połączyć nowatorski pomysł z twórczą wizją i najlepszej jakości wykonaniem. To niewątpliwie przełomowy krok w branży wall dekoru oraz stworzenie nowej jakości produktu dla szerokiego grona odbiorców.

Wyjątkowe obrazy z kolekcji AI♥ZWIERZAKI od 22.06 są dostępne w sklepie online bimago.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nekk projektuje key visuale dla poznańskiego herbapolu

NEKK projektuje Key Visuale dla poznańskiego Herbapolu

Czym jest ux design

Kilka słów o UX design, czyli jak bezproblemowa i intuicyjna obsługa może zapewnić ogromną przewagę nad konkurencją