Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Bogusław Bardoń Strategy & Communication Partnerem w Publicis Media

Bogusław Bardoń, dotychczas Senior Strategy Consultant w agencji reklamowej K2 Internet, objął stanowisko Strategy & Communications Partnera w Publicis Media

W departamencie Capability Development będzie współodpowiedzialny  za rozwój kompetencji całej organizacji w obszarze Consumer Understanding & Insights.

Bogusław Bardoń dołączył do zespołu Capability Development, który wspiera poszczególne agencje Publicis Media w rozwoju wiedzy na temat między innymi zachowań i motywacji konsumentów, roli komunikacji w osiąganiu celów biznesowych, a także strategii budowania platform komunikacyjnych służących realizacji różnych KPI marki. – Bogusław Bardoń wnosi do naszej organizacji bardzo bogate doświadczenie z zakresu marketingu doświadczeń w środowisku digitalowym, które zdobył pracując nad strategiami dla największych marek. W Publicis Media będzie pracował przy projektach strategicznych i edukacyjnych – mówi Beata Golubińska, Chief Capability Officer.

czytaj:   Michał Gąsior dołącza do zespołu Content Solutions

Bogusław Bardoń jest związany z branżą reklamową od ośmiu lat. Przeszedł drogę od marketingu szeptanego do multidyscyplinarnych działań digitalowych. Jako strateg pracował dla między innymi wszystkich marek Coca-Coli, a także dla Heinekena, Desperadosa, MTV i Playa. Odpowiadał za takie kampanie jak Desperados Party Challenge, 1000 zł na Głupoty, Open Your City, Oglądaj Ligę jak Mistrz czy ostatnio kampanię sieci Saturn z udziałem Wojciecha Manna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *