w ,

Daria Serwaczak dołącza do Wills Integrated

Daria serwaczak

Daria Serwaczak dołącza do wrocławskiej agencji Wills Integrated jako Video&Content Specialist. To kolejny, ważny krok w strategii rozwoju agencji, która konsekwentnie rozbudowuje swoje kompetencje. Tym razem w obszarze wideo marketingu i kreacji contentu.

Zanim dołączyła do WI, Daria Serwaczak spędziła pięć lat w wydawnictwie Motor-Presse Polska, gdzie pracowała dla prestiżowego tytułu Women’s Health. W tym czasie do jej obowiązków należało redagowanie treści zarówno w wersji online, jak i papierowej magazynu.

W trakcie pracy w Women’s Health, Daria zaczęła angażować się w produkcję wideo dla klientów magazynu, co zaowocowało jej zainteresowaniem wideo marketingiem oraz tworzeniem krótkich form wideo. Już w 2022 roku rozpoczęła realizację materiałów wideo dla marek jako freelancer, w tym od czerwca 2023 z Wills Integrated.

Bardzo się cieszymy, że Daria do nas dołączyła! Jej bogate doświadczenie w obszarze mediów społecznościowych i wideo marketingu doda nowego impetu naszym działaniom i pozwoli jeszcze lepiej realizować cele klientów. W końcu żyjemy w czasach, gdzie video content is the new king – mówi Izabela Rott, Social Media Team Leader w Wills Integrated. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dotrzeć do klienta w internecie

Wiosenne promki, czyli jak dotrzeć do klienta w internecie

Adidas pkpar

PKPar x adidas. Sport jest jeden. Czołowi polscy parasportowcy i ich historie