Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Kalendarze ścienne czyli optymalna zmiana na każdą kieszeń

 

Szukasz wszechstronnego a zarazem taniego rozwiązania mogącego pozytywnie wpłynąć na twoje miejsce pracy? Nie chcesz przeznaczać dużych pieniędzy na zmianę wystroju biura? A może szukasz sposobu na niebanalne wyposażenie wielu pomieszczeń jednocześnie? Jeśli tak, trafiłeś w dobre miejsce – kalendarze ścienne odpowiadają na potrzeby zarówno szefów dużych przedsiębiorstw jak i freelancerów.

Artykuł poświęcamy na rozważenie często poruszanych kwestii:

– Jak spersonalizowane kalendarze ścienne zmieniają miejsce pracy?
– Jak uczynić z prostego kalendarza ważny ale zarazem miły dla oka element wystroju biura?
– omówimy popularne ostatnio kalendarze trójdzielne i powiemy dlaczego są częstym wyborem wielu przedsiębiorców.

Spersonalizowane kalendarze ścienne – optymalna zmiana na wyciągnięcie ręki

Co jest pierwszą rzeczą rzucającą się w oczy, kiedy wchodzimy do przeciętnego biura? Odpowiedź jest prosta – niestety nic. Nowoczesne przedsiębiorstwa starają się na różne sposoby ożywić miejsca pracy, tak aby stały się one przyjemniejsze dla pracowników, lecz jednocześnie nie rozpraszały ich podczas wykonywania obowiązków.

KALENDARZE ŚCIENNE
Kalendarze ścienne okazują się w tym celu doskonałe ponieważ oferują…

1. Dużo miejsca na powierzchnię reklamową lub grafikę

Jeśli chcemy zmiany, ale nie mamy ochoty na radykalne posunięcia takie jak zmiana koloru ścian w biurze, z pomocą przyjdą nam właśnie kalendarze. Przykładowy format 30x90cm wypełniony dowolną grafiką w ciekawych kolorach w zupełności zastępuje inne rozwiązania. Wyobraźmy sobie prostą sytuację: do naszego biura wchodzi klient. Jego wzrok przyciąga niebanalna grafika kalendarza – jednocześnie widzi on na niej wytłoczone logo firmy. Klient doceni dbałość o detale oraz wzmocni swoje przywiązanie do marki.

2. Funkcjonalność w każdych warunkach

Musimy zaplanować spotkanie biznesowe dla wielu osób ale nie posiadamy rzutnika. Drogi sprzęt nie będzie nam potrzebny – wystarczy stanąć obok szerokiej planszy kalendarza, zebrać wokół siebie pracowników i wspólnie ustalić dogodny termin. Za pomocą długopisu łatwo wybierzemy optymalny dzień na przeprowadzenie konferencji bez konieczności polegania na zawodnym sprzęcie elektronicznym. Każde dziecko wie, że czas to pieniądz – nie warto tracić go na zbędne czekanie na aktualizacje komputera lub rozgrzanie się rzutnika – do obsługi kalendarza potrzeba jedynie wskaźnika lub markera.

3. Dużo możliwości w małej cenie

Rynek kalendarzy rozwija się ostatnio intensywnie. Sklepy internetowe takie jak KalendarzeFirmowe24 oferują konkurencyjne ceny. Zmiana biura leży w zasięgu każdego – kalendarz można nabyć za mniej niż 10zł!. Cena naturalnie rośnie wraz z formatem i dokonanymi w nim zmianami. Teraz właśnie przejdziemy do wyszczególnienia najciekawszych i najpopularniejszych rozwiązań.

Jak uczynić kalendarze jednocześnie funkcjonalnymi i miłymi dla oka ?

Spektrum możliwości jest naprawdę duże – kalendarze stają się często złożonymi projektami. Jak zrobić z prostego przedmiotu małe dzieło sztuki? Za przykład mogą nam posłużyć niektóre z rozwiązań zaimplementowanych na portalu https://kalendarzefirmowe24.pl/kalendarze-scienne-4.

1. Wybór kolorystyki

Zmianie może podlegać zarówno kolor samego kalendarium, jaki i odcień listwy czy barwa spirali. Najciekawsze kompozycje opierają się na starannym doborze odcieni każdego z elementów w połączeniu z wyborem odpowiedniego koloru grafiki. Umiejętny balans kolorystyczny to podstawa udanego projektu.

2. Wybór materiałów

Warto poświęcić uwagę możliwościom spersonalizowania główki kalendarza. Chcemy aby kompozycja ściągała na siebie spojrzenia? Wybierzmy zatem pokrytą lakierem UV folię błyszczącą. Nasyci ona wybraną wcześniej barwę. Potrzebujemy rozwiązania kameralnego, odpowiedniego dla zacisza prywatnego biura? Sięgnijmy po dyskretną folię matową. Stonowany kalendarz to rozwiązanie w sam raz dla gabinetu pana prezesa.

3. Wybór formy

Kalendarze ścienne mogą, ale nie muszą być duże. Formy i formaty są najróżniejsze – rynek odpowiada zróżnicowanym zapotrzebowaniom. Przykładowo do wypełnienia małej przestrzeni idealnie nadadzą się kalendarze A4. Każdy znajdzie coś dla siebie; w ofertach znajdziemy pionowe, poziome, plakatowe i wieloplanszowe. Jednak na specjalne wyróżnienie zasługuje jeden typ – na myśli mamy kalendarze trójdzielne. Dlaczego poświęcamy im najwięcej czasu?

Kalendarze trójdzielne – dlaczego stają się częstym wyborem wśród przedsiębiorców ?

Niektóre produkty naturalnie spełniają wiele najczęściej wymaganych kryteriów jednocześnie. Kalendarze trójdzielne, takie jak prezentowane na witrynie  https://kalendarzefirmowe24.pl/kalendarze-scienne/kalendarze-trojdzielne-83 są przykładem właśnie takiego rozwiązania na rynku artykułów biurowych. Czemu tak się dzieje?

1. Przedstawiają na jednej planszy cały kwartał

Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa, możliwość objęcia jednym spojrzeniem zaplanowanych na dwa miesiące w przód posunięć trafia w różne gusta. Każdemu miesiącowi poświęcone jest osobne miejsce co nadaje kalendarzowi przejrzystości.

2. Zegar na kalendarzu? Czemu nie!

U szczytu Kalendarze trójdzielne posiadają dużo miejsca – zazwyczaj wykorzystuje się je w rozbudowanych kompozycjach na dodanie osobnego mechanizmu zegarowego. Tym prostym sposobem sprzęt biurowy staje się kompletny – nie trzeba zaopatrywać się w osobny zegar. Zamówienia z planszą zegarową ze względu na swoją złożoność są zwykle pakowane w osobne pudełka.

3. Dużo dodatkowego miejsca

Zegar lub grafika przyciągnie uwagę klienta – warto zatem wykorzystać dolną część kalendarza na dodatkową reklamę. Po co marnować miejsce? Na dole może znaleźć się równie dobrze reklama, logo firmy jak i hasło motywujące pracowników. Nad hasłem będziecie musieli Państwo pomyśleć sami, my natomiast motywujemy wszystkich do zmiany przeciętnych pomieszczeń biurowych. Nikt przecież nie lubi nudy – my nie jesteśmy wyjątkiem!

program afiliacyjny

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz