w

Łucja Gdala i Sławomir Kornicki w zarządzie Codemedia

łucja gdala i sławomir kornicki w zarządzie codemedia 1

Łucja Gdala oraz Sławomir Kornicki wejdą w skład zarządu Codemedia SA. Stanie się to w ciągu najbliższych kilku tygodni.

W listopadzie Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Codemedia SA podjęło decyzje o zmianach w Zarządzie, co wiąże się z planowanymi na I kwartał przyszłego roku dużymi zmianami jeśli chodzi o długofalowe kierunki rozwoju spółki.

W związku z tymi zmianami ze swojej funkcji w zarządzie zrezygnowała Anna Gruszka. Skład zarządu po odejściu Anny Gruszki uzupełnią w najbliższych tygodniach dwie osoby: Sławomir Kornicki (obecnie przewodniczący rady nadzorczej SMT SA, wcześniej Prezes Codemedia SA) oraz Łucja Gdala, (wcześniej w zarządzie i radzie nadzorczej Codemedia).

Łucja Gdala przejmie też obowiązki Managing Directora; wcześniej pełniła (razem z Anną Gruszką) funkcję Co-managing Directora spółki.

„Ania podjęła decyzję o kontynuowaniu kariery poza strukturami Codemedia SA. Jesteśmy jej bardzo wdzięczni za lata wspólnej pracy, które doprowadziły Codemedia do obecnej bardzo silnej pozycji rynkowej i życzymy jej dalszych sukcesów w branży, a jednocześnie dynamicznie idziemy do przodu. Jesteśmy w przededniu dużych zmian, opartych na opracowywanych w spółce od jakiegoś czasu długofalowych kierunkach rozwoju. Zmiany te związane są z wyjściem poza dotychczasowe rynkowe standardy myślenia o roli domów mediowych” – mówi Piotr Bieńko, Prezes Zarządu Codemedia SA.

Codemedia jest od lutego 2011 r. notowana na warszawskiej giełdzie, na rynku New Connect. W październiku 2011 r. Codemedia połączyła się z domem mediowym Mediasense, rozszerzając swoje kompetencje z obszaru Internet i mobile także w kierunku telewizji. Do grupy Codemedia należą także m.in.: sieć afiliacyjna TradeTracker Poland oraz QUARTIC – firma dostarczająca rozwiązania z segmentu Programmatic Marketing – system Quartic On łączący inteligentny system personalizowanych rekomendacji, DSP, remarketing, system do automatycznego tworzenia i optymalizacji kreacji reklamowych oraz personalizowane e-mailingi.

W gronie klientów Codemedia znajdują się m.in. TCHIBO Direct, TESCO, Gumtree, Polkomtel, Novascon, Lekam, Idea Bank, Getin Noble Bank, Robert Bosch

źródło: mat. pras.

Co myślisz?

reklamodawcy w świątecznych nastrojach 7

Reklamodawcy w świątecznych nastrojach

ranking ulubionych przez polaków spotów reklamowych 8

Ranking ulubionych przez Polaków spotów reklamowych