w

More Bananas x Solutions.Rent

More Bananas zajmuje się prowadzeniem komunikacji w mediach społecznościowych oraz tworzeniem contentu dla warszawskiego coworkingu – Solutions.Rent. Agencja współpracuje z marką już od 5 lat.

Wieloletnia owocna współpraca doskonale pokazuje, że w More Bananas znaleźliśmy przede wszystkim świetnego partnera do prowadzenia działań, mających na celu rozwój naszej marki. Bardzo to cenię – komentuje Marta Kamińska z Solutions.Rent. 

Do zadań More Bananas należy prowadzenie kampanii na FB i Linkedinie, tworzenie contentu na bloga oraz wdrożenie nowej strony www (grafika, copywriting, kodowanie). Współpraca między markami została podjęta 5 lat temu, m.in. dzięki przedstawieniu oferty zgodnej z wizją, misją i celami Solutions.Rent. 

Działania marketingowe podjęte w ostatnich latach pomogły firmie rozwinąć się na większą skalę. Wierzymy, że oferta Solutions.Rent dotrze do większej liczby osób zainteresowanych możliwościami przestrzeni coworkingowych. Cenimy sobie dotychczasową współpracę i mamy nadzieję, że będziemy mieli możliwość kontynuowania jej w kolejnych latach – mówi Maja Kaczor, social media specialist w More Bananas.

Za działania dla marki odpowiedzialne są: Maja Kaczor (social media specialist), Agnieszka Gałczyńska (marketing manager) oraz Monika Biernat (graphic designer).

Rusza global census dei - badanie różnorodności pracowników reklamy i marketingu na całym świecie

Rusza Global Census DEI – badanie różnorodności pracowników reklamy i marketingu na całym świecie

Digital now

Digital Now! Magazine w Empiku