w

MullenLowe MediaHub wzmacnia swój dział DIGITAL

Mullenlowe

Dom mediowy MullenLowe MediaHub intensywnie wzmacnia swój dział odpowiedzialny za obszar nowych mediów. Dołączyła właśnie do niego czwórka specjalistów.

Do digitalowego zespołu MullenLowe MediaHub dołączyła Aleksandra Szumilas-Ocalewicz, która objęła stanowisko Social Media Project Managera. Nowymi Senior Digital Plannerami zostali Monika Szmigiel i Adrian Kornacki.

Ponadto zespół zasiliła Milena Walczak, która pełni funkcje Social Media Plannera. – Dziś największym wyzwaniem dla reklamy są nowe media. Rozwój kompetencji w tym zakresie jest dla nas i dla naszych klientów kluczowy. Dlatego z radością witamy na naszym pokładzie ekspertów z tak bogatym doświadczeniem w tym zakresie – mówi Ewa Góralska, dyrektor zarządzająca MullenLowe MediaHub. Milena Walczak odpowiada za prowadzenie i optymalizację kampanii reklamowych w mediach społecznościowych dla klientów agencji. Doświadczenie zdobywała m.in. w GroupM oraz They.pl, pracując dla takich marek jak np. LG, USP Zdrowie, Danone, Black Red White, Tubądzin.

Aleksandra Szumilas-Ocalewicz jest odpowiedzialna za koordynowanie obsługi klientów w mediach społecznościowych. Doświadczenie w branży zdobyła m.in. jako account executive w Isobar Poland Group (Denstu Aegis Network).

Monika Szmigiel pracuje w branży mediowej od 2012 r. Była związana zawodowo z domami mediowymi: Starcom, Mindshare i Media Direction OMD. W MullenLowe MediaHub będzie współpracowała z ING Bankiem Śląskim. Doświadczenie zawodowe zdobyła współpracując m.in. z BZ WBK, Maspex, Starbucks i KFC.

Adrian Kornacki przeszedł domu mediowego OMD, gdzie był plannerem. Wcześniej pracował w m. in. w agencjach OS3 multimedia i Feno. Tworzył komunikację dla takich marek jak: McDonald’s, Warner Bros, Showmax, Renault, Nissan, Mercedes Benz, Wizz Air, Plus czy, Johnnie Walker.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ponad 5000 osób skorzystało z porad chatbota zieleniec ski areny


Ponad 5000 osób skorzystało z porad chatbota Zieleniec SKI Areny


Samsung_galaxy_s9_s92

Samsung Galaxy S9 i S9+ – smartfony stworzone z myślą o współczesnej komunikacji