Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Nowy Sports Marketing Manager w New Balance

new balance

Do zespołu New Balance Poland dołączył Franciszek Romański, który objął stanowisko Sports Marketing Managera.

Romański będzie odpowiedzialny za kreowanie, wdrażanie i nadzorowanie strategii marketingowych w kategoriach running i football. Do jego zadań będzie należeć m.in. rozwój grupy biegowej New Balance Run Club, rozbudowa całej kategorii running oraz wdrażanie globalnej strategii w kategorii football. Zajmie się również kontraktami ambasadorskimi i współpracą z partnerskimi wydarzeniami sportowymi takimi jak Maraton i Półmaraton Warszawski. Będzie raportował bezpośrednio do Igi Bielawski, Dyrektor Marketingu New Balance Poland.

Franciszek Romański przez ostatnie pięć lat związany był z marką Reebok, gdzie odpowiadał za obszar marketingu sportowego. W ramach obowiązków zajmował się rozwojem na lokalnych rynkach globalnych partnerstw marki Reebok: CrossFit, UFC oraz Spartan Race. Kierował też projektem Reebok Run Crew i odpowiadał za kontrakty ambasadorskie.

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Ukończył również podyplomowe studia Marketing Sportu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *