w

On Board PR Ecco Network dla Greenpeace

On Board PR Ecco Network rozpoczął działania dla Greenpeace Polska. Współpraca będzie obejmowała wsparcie oraz konsulting działań edukacyjnych Greenpeace na temat znaczenia i korzyści płynących
z odnawialnych źródeł energii (OZE).

Współpraca z Greenpeace jest projektem, za który odpowiedzialny jest zespół On Board Power and Industry. Klienta pozyskano w drodze przetargu.
On Board nie ujawnia, na jak długo została podpisana umowa.

On Board PR Ecco Network to firma świadczy usługi w dziedzinie doradztwa public relations. Wspólnie z firmami PR z kilkudziesięciu krajów tworzy międzynarodową sieć ECCO Network – jedną z największych sieci firm PR na świecie. On Board PR jest członkiem Związku Firm Public Relations, partnerem Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, laureatem wielu nagród w międzynarodowych i polskich konkursach (IPRA GWA, Magellan, Złote Spinacze). Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie komunikacji oferując strategiczne doradztwo m.in. w obszarach: Brand Public Relations, Corporate & Financial Communications, Investor Relations, Crisis Management. On Board PR działa w ramach grupy skupiającej agencję socialmediową Think Kong.

Greenpeace jest największą międzynarodową organizacją ekologiczną. Swoje działania koncentruje na istotnych, globalnych zagrożeniach dla bioróżnorodności i środowiska. Greenpeace posiada status OPP (Organizacji Pożytku Publicznego) uprawnionej do otrzymywania darowizn z tytułu 1% podatku dochodowego. Aby zachować swoją niezależność organizacja nie przyjmuje dotacji od rządów, partii politycznych i korporacji. Działania Greenpeace finansowane są wyłącznie dzięki wsparciu indywidualnych darczyńców.

Źródło: mat. pras.

Savoir-vivre w sklepie internetowym, czy to w ogóle możliwe?

Savoir-vivre w sklepie internetowym, czy to w ogóle możliwe?

Michał michalski i tomasz stachewicz z bookrage: nie traktujmy czytelników jak frajerów

Michał Michalski i Tomasz Stachewicz z Bookrage: nie traktujmy czytelników jak frajerów