w

Saatchi & Saatchi z tytułem Business Superbrands

Saatchi & saatchi

Agencja Saatchi & Saatchi, należąca do Publicis Groupe otrzymała w 2020 roku tytuł Business Superbrands. Tytuł przyznawany jest przez Konfederację Lewiatan na podstawie siły, rozpoznawalności, stabilności i sukcesów marki.

W XIV edycji nagród Superbrands, w wyniku głosowania Ekspertów Konfederacji Lewiatan Agencja SAATCHI & SAATCHI znalazła się wśród najsilniejszych marek biznesowych na polskim rynku i została wyróżniona tytułem Business Superbrands 2020. Eksperci Konfederacji Lewiatan oceniali jakość produktów bądź usług, jakość relacji b2b, innowacyjność oraz działania CSR. W tej edycji, w kategorii: usługi marketingowe, podkategoria: agencje reklamowe i brand design, zostało wyróżnionych 6 marek, w tym Saatchi & Saatchi. 

„Od wielu lat eksperci Saatchi & Saatchi tworzą wyjątkowe doświadczenia ludzi z markami. Dzisiaj z dumą patrzymy jak dużo z tych marek stało się nie tylko liderami w swoich kategoriach, a wręcz Lovemarkami, uwielbianymi przez konsumentów. Tym bardziej nas cieszy, że troszcząc się o pozycję i biznes naszych klientów, sami zostaliśmy nagrodzeni tytułem Business Superbrands. To docenienie pracy wszystkich ekspertów w ponad 28-letniej historii Saatchi & Saatchi na polskim rynku”. – powiedziała Ewa Wolska-Rzewuska General Manager Saatchi & Saatchi

„Business Superbrands to nagroda dla najsilniejszych marek biznesowych przyznawana przez ekspertów branżowych z Konfederacji Lewiatan. To bardzo ważne wyróżnienie B2B dla Agencji Saatchi & Saatchi, stanowi  istotny drogowskaz dla firm szukających agencji reklamowej. Jest wyrazem zaufania do jakości pracy wyróżnionej agencji”. – powiedziała Nina Kowalewska-Motlik CEO New Communications.

Saatchi & Saatchi to jedna z wiodących i najlepiej rozpoznawalnych agencji kreatywnych, pracująca dla najbardziej wymagających marketerów. Agencja należy do Publicis Groupe, jednego z dwóch największych globalnych holdingów reklamowych działających na polskim rynku. 

Agencja w 2019 i 2018 zdobyła 50 nagród i tytułów w polskich i międzynarodowych konkursach, w tym w prestiżowych Cannes Lions i Clio Awards. W 2019 roku została: Agencją Roku w konkursie MIXX Awards, zdobyła 3. miejsce w zestawieniu agencji reklamowych w konkursie efektywności reklamowej Effie Awards. Znalazła się także w zestawieniu najefektywniejszych agencji 20-lecia Effie Awards. Inne osiągnięcia agencji to: tytuł Międzynarodowy Sukces Roku przyznany przez Media & Marketing Polska w 2019 roku, 1. miejsce w zestawieniu agencji reklamowych w konkursie efektywności reklamowej Effie Awards w latach 2018 i 2017, tytuły Agencja Roku w Konkursie KTR w 2017 roku, Agencja Roku w konkursie Innovation Award 2017. 

Saatchi & Saatchi to agencja, która angażuje się społecznie ‒ zrealizowała między innymi projekty: Rak’n’Roll Music i KAERESY – kampanie dla Fundacji Rak’n’Roll, „Alivia – Wojna z Rakiem”, „Papier ratujący życie pszczół”, „Bank Żywności”, „Życie to nie Facebook”, „Znany lekarz”, „Karty produktów ułatwiające zakupy w internecie dla osób niedowidzących”. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Archetypy marki

Archetypy marki: sposób na nadanie marce większego znaczenia

Identyfikacja wizualna dla metropolii krakowskiej

Identyfikacja wizualna dla Metropolii Krakowskiej