Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Szymon Domżał i Tomasz Waligóra awansują na stanowiska Executive Vice President w Pathfinder 23

Pathfinder_Szymon_Domzal-(1)

Szymon Domżał, który dotychczas kierował częścią działów Client Service, obejmuje stanowisko Executive Vice President – Growth. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za całościowy rozwój i wzrost agencji. Tomasz Waligóra, który obejmował dotychczas rolę Chief Strategy Officera, przejmuje stanowisko Executive Vice President – Strategy & Innovation i będzie odpowiadać za strategie, produkty oraz innowacje w agencji.

Rola Tomasza i moja są bardzo ściśle powiązane – większość obszarów będziemy rozwijali wspólnie.Pracuję z Tomaszem już ponad 10 lat i bardzo się cieszę, że będziemy współtworzyć kolejny etap życia firmy i planować cele na następne 2 – 5 lat. Nasze kompetencje idealnie się uzupełniają i nie mogę sobie wyobrazić lepszego tandemu na tym stanowisku – mówi Szymon Domżał.

Przed nami dużo pracy. W pierwszej kolejności musimy uporządkować oraz uprościć aktualną bazę produktów naszej agencji. Następnie opracujemy strategię rozwoju agencji na najbliższe parę lat i dostosujemy bazę produktów, kompetencji oraz narzędzi. Będziemy też wspólnie rozszerzali portfolio naszych strategicznych partnerów na całym świecie – dodaje Tomasz Waligóra.

W tym roku przekroczyliśmy kolejny próg i w Pathfinder 23 zatrudniamy już ponad 200 osób. Mamy pracowników nie tylko w biurach w Polsce, ale także w Londynie, Paryżu oraz we Frankfurcie. Bardzo się cieszę, że mimo obecnej sytuacji na rynku, nasza agencja może kontynuować odważne plany rozwojowe.

Po awansie Marka Różyckiego na stanowisko Deputy Managing Directora, awans Tomasza i Szymona to kolejny etap zmian w naszym zarządzie. Wspólnie wypracowany długofalowy plan działań ma przygotować naszą agencję na kolejne lata wzrostu i globalnej ekspansji oraz zapewnić odpowiedni podział obowiązków i dopasowanie struktury firmy. To dopiero początek zmian w naszej agencji, kolejne chcemy przeprowadzić do połowy tego roku – podsumowuje Julia Dziurbiejko, Managing Director w Pathfinder 23.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *