w ,

The Future 100: 2024 [Raport VML]

Raport vml

VML przedstawia „The Future 100: 2024” – raport dotyczący globalnych trendów kształtujących wydatki konsumentów w nadchodzącym roku.

W dzisiejszym świecie, zdominowanym przez technologię, konsumenci pragną autentycznego ludzkiego kontaktu bardziej niż kiedykolwiek wcześniej – tak wynika z raportu The Future 100: 2024 opublikowanego przez VML. Raport wykazuje, że konsumenci wchodzą w erę „slow living”, nazwaną „The Great Deceleration”. Wybierają bardziej świadome podejście do życia i decydują się zwolnić.

To szansa dla Connected Brands – marek, które budują więź z konsumentem i pozwalają mu na emocjonalne zaangażowanie. Według raportu „The Future 100: 2024” aż cztery na pięć osób (79%) uważa, że „rola marki zmieniła się w ciągu ostatnich pięciu lat”, przy czym trzy najważniejsze role marek to: „uczynienie świata lepszym miejscem” (40%), „poprawa zdrowia i dobrej kondycji ludzi” (38%) oraz „tworzenie bardziej pozytywnej i pomocnej przyszłości” (32%).

Raport „The Future 100: 2024” obejmuje 10 sektorów, takich jak: kultura, technologia, podróże, żywność i napoje czy retail. Został opracowany przez VML, największą na świecie agencję oferującą kompleksowe usługi marketingowe z zakresu brand experience, customer experience i commerce.

To już dziesiąta edycja raportu Future 100.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Feeders agency dziewczyna z kalafiorem

Daria Polarczyk i Magda Chętnik z awansami w Feeders Agency

Adidas under pressure

You got this! Nowa kampania adidas łączy sportowców, by wspólnie rozbroić presję w sporcie