Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Wegetariańskie wyzwanie ProVeg Veggie Challenge 

wegetarianizm

ProVeg zachęca do podjęcia wyzwania w międzynarodowym wydarzeniu Veggie Challenge poprzez ograniczenie konsumpcji produktów odzwierzęcych przez 30 dni na początku nowego roku. Dotychczas w Veggie Challenge wzięło udział około 300 000 osób.

Inspiracja do diety opartej w znacznej mierze na roślinach

30-dniowe wyzwanie ProVeg Veggie Challenge rozpoczyna się 1 stycznia 2021 r. Wydarzenie inspiruje ludzi na całym świecie do ograniczania konsumpcji produktów pochodzenia zwierzęcego. Każda osoba może wybrać sposób, w jaki chce zmienić swoją dietę: od jednego dnia bez mięsa do jednego miesiąca zupełnie opartego na roślinach – wszystko jest możliwe. Veggie Challenge odbywa się online i jest bezpłatne. Uczestnicy otrzymują proste przepisy, informacje i porady dotyczące roślinnego stylu życia, a także dostęp do grupy na Facebooku, gdzie mogą dzielić się opiniami i wzajemnie wspierać, co znacznie ułatwia sprostanie wyzwaniu.

Nowy rok, nowe wyzwanie: w styczniu weź udział w Veggie Challenge!

Jedzenie łączy. W czasie zamkniętych restauracji i zachowywania dystansu społecznego ProVeg Veggie Challenge jest doskonałą szansą na komunikowanie się z innymi i wypróbowanie nowych potraw. Codzienne maile i grupa na Facebooku to nie tylko źródła cennych informacji, ale również miejsce, gdzie uczestnicy mogą nawiązywać kontakty z osobami o podobnych poglądach. W przypadku pytań i wątpliwości poradą służy Veggie Challenge Coach – można się z nim skontaktować  przez pocztę elektroniczną czy Facebooka.

Veggie Challenge – światowy sukces

W ProVeg Veggie Challenge wzięło już udział około 300 000 osób z 82 krajów. Po sukcesie w Holandii, Belgii, Niemczech, RPA, USA i Wielkiej Brytanii przyszedł czas na edycję w Polsce i Hiszpanii. Veggie Challenge jest wspierane przez Vivera, producenta roślinnych alternatyw mięsa i ryb.

LINK DO ZAPISÓW: http://veggiechallenge.pl/

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z Marcinem Tischnerem z ProVeg, marcin.tischner@proveg.com, +48 886 959 414

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *