Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Agencja Performante ogłasza Casting na Klienta

program afiliacyjny

Agencja marketingu zintegrowanego Performante ogłasza bunt. Dość ustawiania się w kolejkach do Klienta. Dość przetargów i ciągłej walki. Zmieniamy reguły gry. Stawiamy wyzwanie przed Wami, drodzy Klienci. Wasza kolej, aby udowodnić nam, że powinniśmy z Wami pracować – mówi Dawid Wnuk, szef działu reklamy kreatywnej w Performante. Jak chcą to osiągnąć? Ogłaszając casting na Klienta Idealnego.

Wszystkie agencje walczą między sobą, prześcigają się na coraz to odważniejsze i bardziej kreatywne pomysły, by udowodnić, że zasługują na miano zwycięzcy. Wygrany jest tylko jeden i to Klient decyduje, w czyje ręce powierza swój projekt. Postanowiliśmy zmienić zasady gry i zaproponować zamianę ról – dodaje Dawid Wnuk z Performante.

Agencja rozpisuje casting na najlepszego Klienta. Jeśli chcecie zmierzyć się z wyzwaniem, które stawia Performante, przekonać ich, że to właśnie z Wami powinni pracować i zdobyć tytuł Klienta Idealnego wystarczy wejść na stronę casting.performante.com i wypełnić krótką, interaktywną ankietę. Agencja deklaruje, że chętnie zmierzy się z każdym marketingowym wyzwaniem, jakie postawi przed nimi Klient Idealny, pod warunkiem, że uda mu się zdobyć ten tytuł.

casting na klienta

Pierwsze rekrutacje rozpoczęły się już 22 marca na Dniach Kariery, jednych z największych targów pracy w Polsce. Performante uczestniczyło w tym wydarzeniu zaskakując nietypową akcją. Agencja zamiast pracowników rekrutowała bowiem kandydatów do castingu. W związku z akcją, na swojej stronie Performante zamieściło ogłoszenie o rekrutacji na Klienta Idealnego http://performante.com/careers.

[podobne_agencja]