Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Agencja Performante ogłasza Casting na Klienta

Agencja marketingu zintegrowanego Performante ogłasza bunt. Dość ustawiania się w kolejkach do Klienta. Dość przetargów i ciągłej walki. Zmieniamy reguły gry. Stawiamy wyzwanie przed Wami, drodzy Klienci. Wasza kolej, aby udowodnić nam, że powinniśmy z Wami pracować – mówi Dawid Wnuk, szef działu reklamy kreatywnej w Performante. Jak chcą to osiągnąć? Ogłaszając casting na Klienta Idealnego.

Wszystkie agencje walczą między sobą, prześcigają się na coraz to odważniejsze i bardziej kreatywne pomysły, by udowodnić, że zasługują na miano zwycięzcy. Wygrany jest tylko jeden i to Klient decyduje, w czyje ręce powierza swój projekt. Postanowiliśmy zmienić zasady gry i zaproponować zamianę ról – dodaje Dawid Wnuk z Performante.

czytaj:   Najnowsza reklama YSL na cenzurowanym

Agencja rozpisuje casting na najlepszego Klienta. Jeśli chcecie zmierzyć się z wyzwaniem, które stawia Performante, przekonać ich, że to właśnie z Wami powinni pracować i zdobyć tytuł Klienta Idealnego wystarczy wejść na stronę casting.performante.com i wypełnić krótką, interaktywną ankietę. Agencja deklaruje, że chętnie zmierzy się z każdym marketingowym wyzwaniem, jakie postawi przed nimi Klient Idealny, pod warunkiem, że uda mu się zdobyć ten tytuł.

czytaj:   Przewodnik mobilny „Warszawa Chopina” już dostępny dla turystów dzięki m.st. Warszawa i Looksoft

casting na klienta

Pierwsze rekrutacje rozpoczęły się już 22 marca na Dniach Kariery, jednych z największych targów pracy w Polsce. Performante uczestniczyło w tym wydarzeniu zaskakując nietypową akcją. Agencja zamiast pracowników rekrutowała bowiem kandydatów do castingu. W związku z akcją, na swojej stronie Performante zamieściło ogłoszenie o rekrutacji na Klienta Idealnego http://performante.com/careers.

[podobne_agencja]