w

Jedzenie zaprojektowane specjalnie na Instagram? Restauracja wprowadza kwadratowe szejki owocowe

jedzenie zaprojektowane specjalnie na instagram? restauracja wprowadza kwadratowe szejki owocowe 1

Chcieliśmy być pierwszą marką, która wprowadza produkt zaprojektowany z myślą o Instagramie i sprzedawany za pośrednictwem tej platformy społecznościowej – mówią przedstawiciele restauracji Sonic.


Sonic to amerykańska sieć restauracji typu drive-in szczególnie lubiianych przez klasę biznesową. Jej przedstawiciele przy współpracy z agencją Goodby Silverstein & Partners przygotowali specjalną kampanię promocyjną z okazji fesitwalu muzycznego Coachella. Podstawowym założeniem było stworzenie produktu premium, który będzie prezentowany i sprzedawany wyłącznie za pośrednictwem Instagrama.

“Zależało nam na tym, by być pierwszą marką z branży spożywczej, która w swej ofercie ma produkty dostępne wyłącznie na Instagramie, a następnie dostarczane użytkownikom tej platformy społecznościowej przy wykorzystaniu danych geolokacyjnych – powiedział Todd Smith, szef działu marketingu Sonic. Dyrektor kreatywna agencji GS&P, Margaret Johnson dodała, że pomysł, by wszystko było kwadratowe niczym zdjęcie z Instagrama jest genialny.

“Kwadratowa jest szklanka, słomka, wzór, a nawet wisienka na górze. To sprawia, że szejki od Sonica wyglądają zarazem pięknie i intrygująco” – mówi Margaret.


Kwadratowe szejki dostępne będą podczas festiwalu Coachella i dostarczane tym, którzy uczestniczą w tym wydarzeniu. Specjalnie na tę okazję firma wymyśliła nie tylko nowy wygląd, sposób promocji i dostawy, ale tez wprowadziła nowe smaki bazujące na łączeniu składników takich jak bourbon, czy lawenda. Całośc prezentuje się wyjątkowo apetycznie.

źródło: AdWeek

[podobne_Instagram]

Co myślisz?

rafał brzoska

Rafał Brzoska inwestuje w James Button

casting na klienta

Agencja Performante ogłasza Casting na Klienta