Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Aktualizacja v29 Oculus

oculus

Oculus zapowiedział aktualizację oprogramowania v29 dla swoich gogli Quest i Quest 2 VR, w ramach której zostaną wprowadzone kolejne ulepszenia do urządzeń. Wśród nowości znajdzie się Live Overlay, czyli funkcja umożliwiająca wyświetlanie wideo z kamery smartfona ponad obrazem gry.

Aktualizacja v29 pozwoli również na otrzymywanie powiadomień ze smartfona bezpośrednio do gogli, a także usprawni pracę w wirtualnym biurze dzięki nowym funkcjonalnościom. Posiadacze gogli będą mogli korzystać z kilku kont użytkowników, a także pobierać i przesyłać pliki multimedialne z ulubionych stron internetowych za pomocą przeglądarki.

Wraz z aktualizacją rozpoczną się testy reklam w aplikacji Oculus na urządzeniach mobilnych. Celem jest pomoc deweloperom w dotarciu ze swoimi rozwiązaniami do większej liczby osób, a użytkownikom w znalezieniu nowych, fascynujących doświadczeń wirtualnych.

Sklep Oculus Store oferuje setki gier i aplikacji, dlatego wyświetlanie reklam może być szczególnie przydatne dla mniejszych twórców, którzy tworzą produkty wysokiej jakości, jednak nie tak rozpoznawalne na tle bardziej popularnych aplikacji. Oculus chce zadbać o to, by reklamy były odpowiednie dla odbiorców, dlatego udostępni narzędzia, dzięki którym można zarządzać informacjami, które zadecydują o doborze wyświetlanych reklam.

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *