Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Ben&Jerry’s rozdaje 50 tys. lodów

Pięć smaków w pięciu miastach. W kwietniu miłośnicy lodów Ben&Jerry’s z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania i Gdańska będa mogli wziąć udział w darmowej lodowej wyżerce w ramach święta marki – Free Cone Day.

Free Cone Day to doroczny event, którym od 40 lat Ben&Jerry’s dziękuje fanom za wsparcie i przywiązanie, rozdając porcje lodów zupełnie za friko. W Polsce organizowany po raz trzeci, za każdym razem z coraz większym rozmachem. W tym roku dla uczestników przygotowano aż 50 tys. kubeczków! Ponadto po raz pierwszy eventy samplingowe odbędą się we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. Lodożercy będą mogli wybrać ulubiony z pięciu smaków: Strawberry Cheesecake, Peanut Butter Cup, Cookie Dough, Chocolate Fudge Brownie oraz Caramel Chew Chew.

Marka Ben&Jerry’s obecna jest w Polsce od 2017 r. Konsekwentnie realizuje swoją misję, wspierając sprawiedliwy handel oraz społeczności LGBT+. W czerwcu 2018 r. razem ze stowarzyszeniem Miłość Nie Wyklucza oraz fundacją Wolontariat Równości symbolicznie przywróciła tęczę na warszawskim pl. Zbawiciela, a w lutym 2019 r. objęła patronat nad Polonezem Równości zatańczonym przez maturzystów z I SLO Bednarska.

Gdzie i kiedy szukać stref Ben&Jerry’s?

09. kwietnia, godz. 11:00-18:00 – Warszawa, dworzec Warszawa Śródmieście.

11. kwietnia, godz. 11:00-18:00 – Kraków, Stara Zajezdnia

13. kwietnia, godz. 11:00-18:00 – Wrocław, Hala Stulecia

15. kwietnia, godz. 11:00-18:00 – Poznań, Stary Browar

17. kwietnia, godz. 11:00-18:00 – Gdańsk, Stary Maneż

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *