w

Druga młodość telefonu z klapką #bringbackflipphones

Telefon z klapką
  • Telefony klasyczne, określane też jako „dumb phone” zyskują na popularności. Pokolenie Z i milenialsi coraz mocniej chcą ograniczyć czas spędzany przed ekranem smartfona.

  • 49 milionów wyświetleń na TikToku zgromadziły materiały użytkowników z #bringbackflipphones

  • Nokia 2660 Flip powraca 16 lat po premierze z nowym designem i w nowych kolorach

  • Miliony klasycznych telefonów Nokia sprzedawanych co miesiąc na całym świecie, świadczą, o tym, że konsumenci pragną powrotu do podstaw

Zamień życie na ekranie na prawdziwe dzięki telefonowi Nokia 2660 Flip z klapką w dwóch żywych kolorach: Pop Pink i Lush Green. Ta klasyczna pozycja w portfolio Nokia została dostosowana do wymagań obecnego użytkownika, ale nie straciła tego, co najważniejsze – stylu i funkcjonalności.

@skzzolno Replying to @joooooooooolz why i only use a flip phone when i go out !!!! #flipphone #collegenightout #bringbackflipphones #flipphones ♬ original sound – sammy k

Dodatkowo dostosowując się do oczekiwań przedstawicieli pokolenia Z i milenialsów, którzy coraz częściej wybierają tzw. „dumb phone”, po to by ograniczyć czas spędzany przed ekranem dbając o swój komfort psychiczny.

Konsumenci szukają cyfrowego detoksu i ten trend jest coraz większy. Według przeprowadzonych przez HMD Global, producenta telefonów Nokia, badań, udział telefonów z klapka w rynku podwoił się rok do roku (2021 vs 2022) i spodziewamy się dalszego wzrostu w 2023 roku, bo coraz więcej osób chce odpocząć od sieci i nawiązywać bliższe kontakty w realnym świecie.

Lars Silberbauer, dyrektor ds. marketingu HMD Global: „Klienci coraz chętniej sięgają po telefony z klapką i wierzymy, że to zainteresowanie będzie rosło, bo wynika z potrzeby odpoczynku od ciągłego napływu powiadomień i informacji. Chcemy mieć coraz więcej czasu na spotkania z przyjaciółmi i rozmowę, której co chwilę nie przerywa dźwięk nadchodzącego powiadomienia. Jestem pewien, że każdy z nas może wskazać jakiś piękny, ważny moment, który został zepsuty przez włączające się powiadomienia. Właśnie dlatego ponownie wprowadzamy telefon Nokia 2660 Flip, by można było w spokoju cieszyć się ważnymi momentami”.

Po raz pierwszy Nokia 2660 Flip pojawiła się na rynku w 2007 roku, a pierwszy telefon Nokia z klapką to rok 1998. 25 lat po tej premierze  klienci chcą ograniczyć czas spędzany przed ekranem i ponownie spędzać czas ze znajomymi bez przerywników w postaci powiadomień ze smartfona.

No i nie zapomnieliśmy też o klasycznej grze w węża

Nokia 2660 Flip „Pop Pink” jest już w sprzedaży, a „Lush green” będzie dostępny wkrótce.

Logo cinkciarz

Przełomowy na świecie wyrok w sprawie reklam w wyszukiwarce Google: Cinkciarz.pl wygrywa z Walutomatem

Jak korzystać z chatgpt

Jak korzystać z ChatGPT?