Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

FerBuy oficjalnym partnerem PrestaShop

System płatności internetowych FerBuy został oficjalnym partnerem PrestaShop. Niedawno wprowadzona usługa FerBuy jest darmową wtyczką do oprogramowania PrestaShop – najczęściej używanego rozwiązania e-commerce na świecie. Od 15 listopada właściciele sklepów internetowych mogą udostępnić swoim klientom wygodną i bezpieczną usługę „kup teraz, zapłać później”.

FerBuy to alternatywny sposób dokonywania płatności w Internecie, który działa na zasadzie „kup teraz, zapłać później”. Kupujący najpierw otrzymuje zakupiony towar, a później dostaje fakturę, którą może spłacić w całości (w ciągu 14 dni) lub ewentualnie rozłożyć płatność w dogodnym systemie ratalnym. Nowa forma płatności ma za zadanie uatrakcyjnić ofertę sklepów internetowych, zachęcić internautów do zakupów online, a w efekcie – zwiększyć sprzedaż e-sklepów. Nawiązanie współpracy z tak znaną i prestiżową marką to ważny krok w rozwoju FerBuy w Polsce. Wierzymy, że partnerstwo pozwoli nam na dotarcie do kolejnych sklepów internetowych funkcjonujących na polskim rynku e-commerce. Nowa wtyczka do oprogramowania z pewnością zainteresuje obecnych i nowych użytkowników PrestaShop – mówi Caj Sjöman, Global Head FerBuy.

PrestaShop jest to najczęściej stosowane rozwiązanie open source dla sklepów internetowych na świecie z ponad 150 000 aktywnych e-sklepów w 150 krajach (z czego 8500 e-sklepów w Polsce). Liczba partnerów i certyfikowanych agencji utwierdza w przekonaniu, że PrestaShop jest liderem w swojej branży. Nasi deweloperzy nieustannie pracują nad rozwojem oprogramowania wzbogacając ofertę o dodatki podnoszące wydajność sklepów internetowych. Alternatywna forma płatności, jaką jest FerBuy, to ciekawa funkcja, która może przyczynić się do wzrostu sprzedaży e-sklepu. Mamy nadzieję, że współpraca przyniesie korzyści zarówno PrestaShop, FerBuy, a przede wszystkim naszym klientom – mówi Benjamin Teszner, Dyrektor Główny PrestaShop.