Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Głośnik przenośny do domu – na co zwrócić uwagę?

Głośniki na Bluetooth kilka lat temu weszły na rynek tanecznym krokiem. Teraz są nieodłącznym towarzyszem imprez w plenerze czy kuchennych ruchów – zmywanie naczyń czy zamiatanie w rytm muzyki jest dużo przyjemniejsze. Niezaprzeczalną zaletą głośników bezprzewodowych jest to, że można je przenosić w dowolne miejsce i parować z każdym urządzeniem, które jest wyposażone w technologię Bluetooth.

Głośnik bezprzewodowy do domu – czy warto?

Muzyka wielu z nas uprzyjemnia codzienne czynności. Radio już dawno stało się jednym ze sprzętów kuchennych – od lat towarzyszy gotowaniu, jedzeniu i sprzątaniu. Jednak nawet ulubiona stacja radiowa może się znudzić – czasem potrzebujemy odpoczynku od zapętlonych piosenek, reklam radiowych czy spikera, do którego nie pałamy sympatią. Co wtedy? Wtedy sami możemy zostać kuchennymi DJ-ami.

Kto nie lubi podkręcić głośności, kiedy leci jego ulubiony kawałek? A co, jeśli możemy głośno słuchać tylko ulubionych albumów, bez przerywania w najlepszym momencie? Wystarczy do głośnika podpiąć telefon z playlistą bądź zewnętrzny nośnik z piosenkami – pendrive lub kartę SD.

Głośnik ma tę przewagę nad stacjonarnym odtwarzaczem, że nie ograniczają go żadne kable – nie musi być podpięty do prądu (poza momentem ładowania). Można więc muzykę zabrać ze sobą do każdego pomieszczenia – kuchni, jeśli jest odporny na wilgoć – do łazienki, a także do salonu, gdzie, podpięty do telewizora, będzie mógł dźwiękiem zwiększyć emocje podczas oglądania filmu.

Reasumując – czy warto mieć w domu głośnik przenośny? My uważamy, że zdecydowanie tak. Z ofertą głośników Bluetooth możesz zapoznać się tutaj: https://www.neonet.pl/akcesoria-komputerowe/glosniki-bluetooth.html

Jakie cechy i funkcje powinien mieć głośnik do domu?

Szukasz głośnika, który będzie towarzyszył Ci podczas codziennych czynności w domu? Taki głośnik powinien mieć dużą linię wzroku, czyli odległość, która pozwoli na bezproblemowe przekazywanie dźwięku za pośrednictwem Bluetooth. To pozwoli Ci na dowolne poruszanie się po mieszkaniu i oddalanie się od głośnika z urządzeniem, z którego puszczasz muzykę – telefonem, tabletem czy laptopem. Dobrze, żeby głośnik miał nie tylko funkcję odtwarzania plików z osobnego, sparowanego urządzenia, ale żeby sam też mógł grać muzykę. Zwróć uwagę, czy głośnik do domu, który Cię interesuje posiada funkcję radia bądź odczytu plików MP3 z nośnika USB czy karty SD – to bardzo przydatne funkcje, które pozwalają nie ograniczać się jedynie do muzyki z telefonu.

Co jeszcze jest ważne? Wytrzymałość baterii – po co nam bezprzewodowy głośnik, który  ciągle musi wisieć na kablu od ładowarki? Dla zabieganych domowników odpowiedni będzie głośnik z wyświetlaczem LED, który ułatwi sterowanie urządzeniem. Wszystkie te funkcje posiada głośnik bezprzewodowy Philips AT10/00. Sprawdź cenę urządzenia w sklepie Neonet –  https://www.neonet.pl/glosniki-bluetooth/philips-at10-00.html.

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz