w

 Hebe i Torf Corporation partnerami ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Świat zaczyna się od Mamy” 

świat zaczyna się od mamy

Ponad 33 tysiące wysokiej jakości kosmetyków trafiło już do beneficjentek akcji fundacji Veritas „Świat zaczyna się od Mamy“. Ta wyjątkowa w skali kraju inicjatywa objęła swoim zasięgiem wszystkie Domy Samotnej Matki i Ośrodki Wsparcia dla Kobiet – łącznie 53 placówki w całej Polsce. Partnerami strategicznymi akcji były sieć drogerii Hebe oraz firma Torf Corportion.

Organizacja inicjatywy „Świat zaczyna sie od Mamy“ trwała kilka tygodni, a w jej realizację włączyło się kilkudziesięciu wolontariuszy. Punktem kulminacyjnym było oficjalne wręczenie części upominków, które odbyło się 26 maja w jednym z wrocławskich Domów Samotnej Matki. Finalnie, w ostatnim tygodniu maja, do każdego z domów dotarli kurierzy, wręczając prezenty ufundowane przez sieć drogerii Hebe oraz Torf Corporation. W ramach inicjatywy Fundacji Veritas upominki otrzymało aż 1300 kobiet.

Marka Hebe stawia wszystkie kobiety w sercu swojej strategii. Poprzez nasze codzienne działania pragniemy pomagać im stawać się jeszcze bardziej pięknymi, szczęśliwymi i pewnymi siebie. W ramach akcji fundacji Veritas mieliśmy okazję wesprzeć te kobiety, którym, w natłoku codziennych obowiązków i zmagań, często brakuje przestrzeni na realizację własnych potrzeb. Podarunki, które przygotowaliśmy dla ponad tysiąca Mam to nie tylko kosmetyki, ale także wyraz uznania i przesłanie, że każda z nich zasługuje na chwilę tylko dla siebie – mówi Antonio Farinha, dyrektor handlowy Hebe.

To było dla nas prawdziwe wyzwanie. Wiedzieliśmy jednak, jak ogromny potencjał ma to wydarzenie oraz ilu osobom będziemy mogli pomóc. Paczki dla Pań pakowaliśmy kilka dni, a cała organizacja zajęła prawie dwa miesiące. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że finalnie każda z Pań otrzymała piękny upominek! – mówi Anna Matusewicz, project manager Fundacji Veritas. 

Chciałbym podziękować naszym wolontariuszom i partnerom, dzięki którym udało się zrobić coś dobrego. Jest to dla nas ważne, bo jedną z wartości naszej firmy jest właśnie współpraca dla dobra innych – mówi Tomasz Słoniewski, dyrektor handlowy i członek zarządu Torf Corporation – Wiemy, że Mamą jest się całe życie, a nie raz do roku. Zdajemy sobie sprawę, jak wiele jest potrzeb związanych z opieką nad dziećmi, ile czasu, siły i cierpliwości potrzeba, żeby zmierzyć się z codziennością, szczególnie kiedy jest się samotną Mamą. Cieszymy się, że upominki, które mogliśmy przekazać, pomogą uwierzyć każdej z nich, że nie jest sama i pozwolą na „zaopiekowanie się również sobą“. 

Bardzo ważny udział w akcji „Świat zaczyna się od Mamy“ miały również dzieci –wykonane przez nie obrazy podczas warsztatów artystycznych, zorganizowanych przez Akademię Potencjałów, trafiły do dziewięciu Domów Samotnej Matki. Dzieci, za pomocą namalowanych obrazów, ukazały, kim w ich oczach jest Mama. 

Do Fundacji Veritas wpływają pierwsze podziękowania, między innymi z Domu Samotnej Matki w Krakowie. Zaczynają spływać do nas  pierwsze telefony z podziękowaniami od podopiecznych Domów Samotnych Matek. Cieszymy się mogąc słyszeć radość w ich głosie, a także płacz i wzruszenie. –  opowiada Patrycja Witkowska, specjalista ds. Marketingu i PR z Fundacji Veritas, dodając – To wydarzenie to dla nas wyjątkowa inicjatywa. Dostrzegając potrzebę wsparcia i uwagi takich kobiet, wiemy, że to nie ostatnia taka akcja naszej Fundacji. 

Patronat medialny nad akcją „Świat zaczyna się od Mamy” potwierdziły telewizja TVP3 Wrocław, Echo24, Radio Eska i Radio RMF FM.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

disaster girl

Czym są tokeny NFT i skąd ich popularność?

zachowania w sieci e-commerce

Pandemia ukształtowała nowe zachowania w sieci – nową normalność [raport Ericsson ConsumerLab]