Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Hennessy kontynuuje współpracę z O.S.T.R.

Hennessy Polska rozpoczyna drugi rok współpracy z jednym z najbardziej znanych artystów polskiej sceny hiphopowej – Adamem Ostrowskim O.S.T.R. Współpraca obu partnerów będzie kontynuowana pod hasłem: “Never Stop. Never Settle”.

Drugi rok partnerstwa rozpoczyna wspólna trasa koncertowa promująca najnowszą płytę O.S.T.R. “W drodze po szczęście”. Koncerty O.S.T.R. we współpracy z Hennessy odbędą się w 4 miastach w Polsce: 9.03 we Wrocławiu, 10.03 w Krakowie, 16-17.03 w Warszawie oraz 24.03 w Gdańsku.

W 2017 roku odbyła się wspólna trasa koncertowa “Hennessy O.S.T.R. Autentycznie” – 30 koncertów w całej Polsce odwiedziło ponad 10 tysięcy fanów. Integralną częścią trasy były Strefy Hennessy, gdzie fani mieli okazję doświadczyć marki, wziąć udział w spotkaniach z Ambasadorem, a także spróbować koktajli na bazie koniaku Hennessy, przygotowanych przez Wojciecha Urbańskiego, mistrza świata w barmaństwie klasycznym, również Ambasadora Hennessy w Polsce.

O.S.T.R. jest pierwszym polskim Ambasadorem Hennessy. Współpraca marek Hennessy i O.S.T.R. ma charakter autentycznego partnerstwa. Od kilkunastu lat O.S.T.R. konsekwentnie podąża w obranym kierunku artystycznym, pozostając wiernym takim wartościom, jak upór, dążenie do celu, prawda, konsekwencja, chęć rozwoju. To wartości spójne z globalnym przesłaniem Hennessy.

czytaj:   Pierwsza w Polsce kampania rekrutacyjna na Instagramie

Hennessy od wielu lat związane jest ze środowiskiem hiphopowym – z powodzeniem wspiera artystów na całym świecie, reprezentujących takie wartości, jak m.in. odwaga, autentyczność, determinacja, wolność, niezależność, wytrwałość. Motto Never stop. Never settle. reprezentuje wewnętrzną potrzebę zmierzenia się z samym sobą, bycia coraz lepszym w tym, co się robi. To hasło motywuje, by ciągle iść do przodu, by nie ustawać w dążeniu do osiągnięcia celu, a także do pokonywania własnych zahamowań i przeszkód zewnętrznych. Motto Never stop. Never settle. inspiruje, daje nadzieję i uruchamia własny potencjał.

WIĘCEJ O HENNESSY

Hennessy to koniak numer 1 na świecie. Już od ośmiu pokoleń, nie ograniczając się jedynie do produkcji alkoholu, Hennessy wyznacza trendy, wspierając sztukę i muzykę, inspirując twórców i organizując wydarzenia kulturalne. Wśród artystów współpracujących z Hennessy jest ikona sceny hiphopowej NAS, słynny artysta street artu Shepard Fairey, czy geniusz tatuażu Scott Campbell. Dzięki działaniom na rzecz muzyki, kultury i sztuki, Hennessy zyskał sobie oddaną społeczność, dla której jest nie tylko najlepszym koniakiem na świecie, ale także symbolem stylu życia.

czytaj:   Magdalena Cielecka w kampanii Peugeot

Muzyka jest szczególnie bliska Hennessy – marka patronuje międzynarodowym wydarzeniom muzycznym, współpracując m.in. z takimi gwiazdami, jak Pharrell Williams, Fall Out Boy, Goldfrap, czy The Strokes. Raperzy, tacy jak 2Pac, Xzibit, Dr. Dre, Snoop Dogg, Onyx, Wu-Tang Clan, 50Cent, Eminem czy Kanye West, umieścili odniesienia do Hennessy w swoich utworach – ponad 25 utworów jest uprawnionych do wykorzystania Hennessy w tytule, ponad 200 utworów ma w swoich tekstach wzmianki o Hennessy, ponad 700 utworów zawiera słowo Hennessy, a ponad 1000 utworów zawiera skrót słowa Hennessy.

www.facebook.com/HennessyPolska

Oficjalne hashtagi w mediach społecznościowych:
#HennessyOSTR
#NeverStopNeverSettle
#HennessyAmbassador

WIĘCEJ O O.S.T.R.

Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce i jedna z najbardziej znanych postaci polskiej sceny hiphopowej. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w obranym przez siebie kierunku artystycznym. Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec, pomysłowo wykorzystuje przyswojoną wiedzę klasyczną w swoich kompozycjach muzycznych.

czytaj:   Labcon wygrywa przetarg firmy adidas

Autor 22 albumów muzycznych. Posiadacz 6 Złotych, 5 Platynowych, oraz jednej podwójnej i jednej potrójnej Platynowej płyty. Czterokrotny laureat Fryderyka – Nagrody Akademii Fonograficznej, laureat nagrody Bestseller Empiku 2016 oraz nagrody kulturalnej Onetu O!Lśnienia 2016 w kategorii muzyka popularna. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Płyty O.S.T.R. wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS. Album “Życie po śmierci” był w 2016 roku najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce według oficjalnego podsumowania Związku Producentów Audio Video i osiągnął sprzedaż ponad 100 tysięcy egzemplarzy. Najnowszy album “W drodze po szczęście” pokrył się platyną tydzień po premierze sklepowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *