Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

It’s Simple – nowa aplikacja dla Simple Express

Na fan page’u przewoźnika autokarowego Simple Express pojawiła się nowa aplikacja konkursowa. Można w niej wygrać rabaty na przejazdy, darmowe bilety oraz noclegi w Wilnie i Berlinie. Za przygotowanie aplikacji odpowiada agencja Mint Media.

itssimple

Zasady konkursu – co potwierdza jego nazwa – są proste. Aby wygrać, należy zaprosić do wirtualnego autokaru Simple Express jak najwięcej swoich znajomych. Im więcej z nich potwierdzi zaproszenia, tym większa szansa na wygraną. Konkurs potrwa cztery tygodnie. Nagrodami są pakiety turystyczne dla 8 osób: bezpłatne przejazdy Simple Express do Berlina i Wilna, noclegi w hotelach ze śniadaniem oraz miejskie karty turystyczne w ww. miastach. Dodatkowo w zabawie można uzyskać kody zniżkowe na zakup biletów Simple Express na trasie z Warszawy lub Poznania do Berlina i z powrotem, dające 30- lub 60% rabatu.

 

Simple Express jest częścią Grupy Lux Express, która zapewnia ekspresowe przewozy Pasażerów na trasach międzynarodowych: Mińsk – Kaliningrad – Petersburg – Tallinn – Ryga – Wilno – Warszawa – Berlin. W Polsce Lux Express znane jest od 2009 r., kiedy uruchomiło pierwsze połączenie Simple Express: Warszawa – Wilno. Od maja 2012 r. firma posiada swoje Biuro Obsługi Klienta w Warszawie i nową linię autokarową do Berlina.Na trasie Wilno-Berlin (przez Warszawę i Poznań) pojazdy są wyposażone m.in. w tablety Funtoro z systemem Android dla każdego Pasażera, Wi-Fi, klimatyzację, wygodne, odchylane siedzenia, gniazdka. Misją Simple Express jest udowodnienie, że podróże autokarami mogą być nowoczesne, tanie i wygodne! Więcej informacji: www.simpleexpress.eu i facebook.com/simpleexpress.


Źródło: mat. pras.

program afiliacyjny